Skocz do zawartości
CarmeL's

Połowa serwa muta/ban za ROZMOWE!

Rekomendowane odpowiedzi

Data/czas zdarzenia:~15:03
Nick Admina/Gracza:na nicku ex zbanowal zmutowA,Kszymek po banie 
Dowód(Ss'y/Demko):http://649.gotv.pro/srv56193/auto0-20200701-144415-1852644741-am_nuke_MH-______Multi-Head.pl________Arena_1v1__128TR__PRISMA_2_CASE__1s1k.pl.dem.zip
Uzasadnienie:Połowa serwera spokojnie sobie grała rozmawiała smiała i mieli dystans do siebie po czym "SWIETNY" ADMIN KSZYMEK wszedł bez niczego bez ostrzezenia zadnego połowie serwa dał Bana/Mute po czym na next mapce gdzie Normalny admin Marudna Skarpetka wszedł zapytał sie go czemu mamy muta/bana,On na to ze był chlew na serwerze i pobanowal pomutowal,to nie pierwszy raz gdzie Naduzywa tego admina na serwsze gdzie sam nie raz juz nie potrafil zachowac kultury a banowal innych za to oraz za raszowanie przed 15 sekundą....Wiem ze napewno bedziesz to czytał wiec takim jakim jestes c****m dla ludzi tak ludzie będą z wzajemnością dla cb :) Możecie banowac dozywotnio .NIe pozdrawiam 
Świadkowie:Połowa zmutownych/zbanowanych czyli prawie cały serwer na danej mapie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


po 1 dostałeś ty muta z obrażanie i to juz nie 1 muta tylko 7 wczoraj tez dostałeś bo chyba kampiłeś ale nie jestem pewny i dałem ci ostrzezenie po czym ty zaczołeś wyzywać i dstałeś muta ciesz sie ze nie bana i cały czas prowokujesz 

po 2 reszta osob nie miało mutacji chyba 3 osoby i naduzywały mikrofon bardzo mocno a ty @Omega prowokowałeś a gdy wbijałem to mówiłeś ze maja sie uciszyć bo ja wbijam więc dostałeś muta za ta akcje pomijajac to ze za duzo uzywasz mikrofonu majac 13 lat (moze i masz mutacje ledwo ale sie zachowujesz dziecinnie)

po 3 carmel gdy cie zbanowałem to stwierdziłeś ze sobie bedziesz kampił za każdym razem gdy ze mna grasz a jak ci mówiłem ze dostajesz ostrzezenie to pisałeś dawaj tego bana no dawaj itd

po 4 samo to ze mnie wyzywasz na skardze nie wiem czy jest odpowiedznie 

po 5 daj demko gdzie ja obrazałem graczy albo nie miałem odpowiedniej kultury jak na admina przystało

po 6 nie chce mówić kto ale omega po 1 mapie która trwa 12 min a miał muta na 30 min został on ściągniety a na soursebans widać ewidentnie ze został sciagniety z konsoli

po 7 ktoś z tobą wyzywał wieć tez dostał muta cieszcie sie ze to nie były bany 

Pozdrawiam :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Opis przesadzony, ale trochę racji jest. @Kszymek szanuję to, że przestrzegasz regulamin, ale czasami na prawdę naginasz go na swoją korzyść. Zdarzały się sytuacje, w których cały serwer dobrze się dogadywał, nikt nie miał żadnych pretensji, a ty wchodziłeś i robiłeś zamieszanie mutując, bądź banując wielu graczy (często bez większego, udowodnionego powodu) . Nie chcę Ciebie w żaden sposób oskarżyć, po prostu wyrażam swoje zdanie w tej sprawie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


wątpie zeby tak było jesli juz mutuje to faktycznie osoby ktore przesadzaja i które nie robia tego dla beki a jesli cos było to zapraszam z demkiem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...