Skocz do zawartości
Gość

 zaakceptowane Może powrót KSO?

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: KSO (gowno bez skilla) 
Wiek: 17
Doświadczenie (w byciu adminem): A no jakieś tam posiadam 
Znajomość AMXX (W skali 1-10): Uczę się jeszcze ale no 7 będzie :p 
Staż w CS-sie: Juuuz 9 latek będzie 
Steam / NonSteam: STEAM 
Dlaczego Ty: A no bo jestem głupi i chce wam pomóc plus chce zobaczyć ból dupska niektórych osób o to, że wróciłem :D Są wakacje to każdy ma mniej czasu na granie. Spotkać admina ostatnio to graniczy z cudem i już trochu nudne jest wołanie was na serwa albo w ogóle pisać do kogoś z forum :c Jako, że jestem osobą o wysokiej kulturze osobistej będę dbał o ład i porządek na serwerze, a także próbował zwalczać cziterow ?
Czas jaki dziennie poświęcasz na CS-a: W ciągu tygodnia to tak min. 2h, a w weekend jestem dostępny non stop na steam :p 
Kontakt: STEAM, forum, fb i inne takie rzeczy
Link do GameTracker'a:https://www.gametracker.com/player/KSO (gowno bez skilla)/80.72.40.110:27026/ tuuu ostatnio przegrane jest malutko ale no wiecie, że gram sobie tutaj dużo na różnych nickach :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Hmm chińczyk ma cos z glowa chyba ale jest w miare spoko. Gierke w miare ogarnia, mysle ze jak by obiecal poprawe pod wzgledem zachowania to jestem za daniem mu szansy . na tak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Nie ma co się rozpisywać. Często go widuję na serwerze, niby ogarnia grę, admina już tutaj miał i jak pamiętam było dobrze. Co prawda ma wady (jak każdy). Według mnie nie znajdziecie lepszego admina na chwilę obecną. Na tak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Witaj! Twoje podanie zostało zaakceptowane przez administratorów.
W celu dopełnienia formalności prosimy o kontakt. Gratulujemy, mamy nadzieję na owocną współpracę oraz życzymy wielu sukcesów.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...