Skocz do zawartości
StiCo

 odrzucone To może i mi się uda ;)

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: StiCo


Wiek: 22


Doświadczenie (w byciu adminem): Doświadczenie spore miedzy innymi admin na cod mod prawie 4 lata oraz kilka innych na np JB only dd2 itp itd gdzieś z 7/8 lat doświadczenia wychodzi.

Znajomość AMXX (W skali 1-10): 6/7 Ale musiałbym sobie przypomnieć komendy bo 2 lata nie miałem admina.


Staż w CS-sie: 2008/09 nie pamiętam dokładnie, a może i wcześniej.


Steam / NonSteam: Steam


Dlaczego Ty:  Myślę, że mam spory bagaż doświadczeń jeśli chodzi o cs 1.6 oraz cod mod. Jak wiadomo mamy wakacje więc coraz więcej osób zawita na serwer. Ďodatkowa para rąk do pomocy zawsze się przyda.


Czas jaki dziennie poświęcasz na CS-a: Staram się sporo grać ale wiadomo każdy ma też życie prywatne, aktualnie mam pracę i czasami jestem zbyt zmęczony na grę ale staram się być aktywny i te minimum 2/3 godzinki zagrać.


Kontakt: Pw forum.


Link do GameTracker'a: https://www.gametracker.com/player/StiCo/80.72.43.106:27022/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


sory mordo ale to samo co kolega u góry

wymogi spełniasz  wszystko jest git .. ale pograj więcej   i zmienię decyzje  na ten moment.  Jestem Na Nie 

Pozdrawiam :D 

Edytowane przez CarryBotki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Prosiłbym o zamknięcie podania osoby które wypowiedziały się wyżej mają racje za krótko gram. Pogram z wami dłużej lepiej was poznam i dopiero później napiszę podanie. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Rzeczywiście wymogi spełniasz, ale na 400 jest sporo stałych i aktywnych graczy, których trzeba do siebie przekonać. Na razie podanie odrzucam, ale jeśli wszystko będzie wyglądać tak, jak należy to wydaje mi się, że przy następnym podejściu nie będzie problemów ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Witaj! Twoje podanie zostało odrzucone przez administratorów. Oznacza to, że nie zostałeś przyjęty na rekrutowane stanowisko.
Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...