Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Zmiana dotycząca uproszczonego na turniejowy często te rozgrywki szybko się kończą i też gracze którzy giną dają info o całej przeciwnej drużynie patrząc na minimapę :) Sorki dałem ten temat nie w tym dziale miał być tu a poszedł zwykłego mirage:)

W dniu 11.07.2020 o 16:11, Someone321 napisał:

Według mnie to że na serwerze jest tryb uproszczony jest dobre ponieważ np w momencie clutcha lub ważnej akcji,gracze którzy zmarli i chcą sobie porozmawiać są na innym czacie i nikomu to nie przeszkadza. A odnośnie podawania informacji na temat drużyny przeciwnej jest coraz mniej takich osób A jeżeli już ktoś jest to administracja reaguje na takie rzeczy .

Byłeś na serwerze może dawno nie grasz ? Bo po śmierci większość osób daje info całej przeciwnej drużynie przez to że jest widoczna na mapie :) a rozmowa po śmierci można włączyć i na turniejowym :)
bo według mnie jak ktoś pisze na czacie po śmierci [NIE OGÓLNYM TYLKO TEAMOWYM] jest nie widoczne dla nas nie jest spoko ani fer wobec innych.@Someone321

Edytowane przez BezImienny
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Według mnie to że na serwerze jest tryb uproszczony jest dobre ponieważ np w momencie clutcha lub ważnej akcji,gracze którzy zmarli i chcą sobie porozmawiać są na innym czacie i nikomu to nie przeszkadza. A odnośnie podawania informacji na temat drużyny przeciwnej jest coraz mniej takich osób A jeżeli już ktoś jest to administracja reaguje na takie rzeczy .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Moim zdaniem taka zmiana by pozytywnie wpłynęła na rozgrywkę ponieważ gdy gracze widzą wszystko na minimapie i podają info gdzie jest cały przeciwny team nawet jeśli ich nie zauważyli lecz jeśli się da to zostawiłbym patrzenie przeciwnej drużyny po śmierci ponieważ np. gdy tt kampi na spawnie (co jest niezgodne z regulaminem) a cała drużyna pisze że jest AFK i antyterrorysta może upomnieć terrorystę aby tak nie robił. Więc jestem na zmienienie rzeczy typu: ilość rund, widzenie na minimapie wszystkiego, ale zostawiłbym : all talk, widzenie przeciwników po śmierci. Z góry dziękuję za wzięcie mojej opinii pod uwagę i Pozdrawiam ;)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...