Skocz do zawartości
ALJZK

 zamknięty Skarga na admina

Rekomendowane odpowiedzi

Data/czas zdarzenia: 08.07.2020 15:00
Nick Admina/Gracza: Admin @PolskiBanan
Dowód(Ss'y/Demko): Na dole
Uzasadnienie:   Witam od paru dni admin polski banan widocznie za długo ma admina poniżej ss są tego dowodem raz się bawi komendami raz usuwa mute komuś kto obraził admina @skunks1K bo był jego kolegą raz uderzanie graczy i piękna kultura admina widoczna po wejściu czy to wszystko ? nie! można zobaczyć że admin jeszcze nawet nie zna regulaminu gdzie daje mute za nic graczowi który napisał info w ciągu 7 sekund a jest to dozwolone to potem dał perma za wh:// Ja mam pytanie jak na serwerze mają grać osoby jak się odp***dala takie coś ?
Świadkowie: Admin Skunks1k i Admin @*Bloody*

zabawa komendami polski banan.jpg

uderzenie polski banan.jpg

wejscie polski banan.jpg

Mute Zelek.jpg

xdxddxdxdxd.png

Edytowane przez BezImienny
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


chciałbym zanznaczyć ze mute z mojej strony poleciał za słowa "skunks zamknij g**be ty mały śmie**u" a @PolskiBanan był cały czas przy zaistniałej sytuacji i traktuje zelka" o wiele lepiej niż resztę graczy ponieważ ten jest z nim w pewnej lidze założonej przez owego admina oraz admina po degradzie (michu) więc takie odciszanie kogoś po "znajomości" jest nieuczciwe w stosunku do admina który został wyzwany jak i reszty serwera. Z góry dziękuję za wzięcie mojej opini pod uwagę pozdrawiam ;)

edit:przepraszam ze zapomniałem napisać ponieważ mute na 24h nie był pierwszym owego gracza i na spokojnie mozna znaleźć 1-15 osób potwierdzających moje słowa a za obrażanie otrzymywał upomnienia i wyciszenie także od @*Bloody* na poniższym ss jest widoczne dodatkowe straszenie mnie "banem"

 

pobrany plik.jpg

Edytowane przez skunks1K
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


zabawa komendami polski banan.jpg

Jak chcesz PVP to idź na minecrafta , z jakiej racji ruszasz komendy , które mają być z góry wyłączone na serwerze już jeden odpalił głosowanie ( jakis Rapid  ) na grawitacje to musialem zresetować serwer na prośbe graczy bo grać się nie dało.

 wołam głównego komendanta serwera  @LOLSON  

Edytowane przez femarix
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Kiedyś grałem na serwerze 1-2 tyg temu i ugrałem 1 na 3 i przy rozbrajaniu bomby zostałem tak samo kilkukrotnie uderzony przez admina ale nikt mi nie chciał powiedziec kto nim był dlatego nie ruszałem sprawy być może to ten sam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...