Skocz do zawartości
jenny_white

Skarga na kszymek

Rekomendowane odpowiedzi

Data/czas zdarzenia: 07-10-20 21:53
Nick Admina/Gracza: Kszymek
Dowód(Ss'y/Demko): http://649.gotv.pro/srv56193/auto0-20200710-214408-1873081279-am_garage_MH-______Multi-Head.pl________Arena_1v1__128TR__PRISMA_2_CASE__1s1k.pl.dem.zip
Uzasadnienie: Admin kszymek wchodząc na innym nicku (o ile się nie mylę "x") bez uprzedzenia mutuje mnie na tydzień
Świadkowie: Z tego co wiem na serwerze był Pan Szafka 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


dostałeś już 9 razy muta z czego jeden na 2 tygodnie a jeden na 1 tydzień gdy ja wchodze to jest nagle cisza bo wiesz ze nie mozesz sie odzywać ale gdy już wczoraj wbiłem na innym nicku zebyś nie widział ze to ja to chyba nie puściłeś ani razu guzika na którym masz zbindowaną komunikacje w grze tak samo było z banem na 2 tygodnie gdy grałem była cisza i szybko wyszedłem i wbiłem na innym nicku to robiłeś młyn a nie masz mutacji ani skończonych 16 lat dawałeś podanie na admina w którym sam napisałeś ze masz 13 lat dla mnie temat do zamkniecia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


@Kszymek bardziej mi chodzi o to w jaki sposób mutujesz (13. Admin ma prawo ostrzec/poinformowac graczowa o Ban/kick.)

ogólnie nie wiem czy (mniej lub bardziej) ożywiona rozmowa z kilkoma graczami np. Yanoke to robienie młynu. Przecież nie chce nikogo denerwowac. Poza tym czy dawanie muta na tydzień czy dwa dla kolesia który nie ma głosu 5 latka który każdego wyzywa to nie przesada? Wiem, że to brzmi jak ból du*y ale nie do końca tak jest.

edit: Wiesz dlaczego ja (i nie tylko ja) zaczynam gadać kiedy wyjdziesz? Bo wszyscy się dobrze bawią rozmawiając itp. a nagle przychodzi admin i mutuje. Nie raz, właściwie za każdym razem była sytuacja że ludzie mówią "Czemu go mutujesz, skoro nic nie robi?" 

 

ps mam 15 lat a nie 13

 

Edytowane przez jenny_white
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


dostawałeś nie raz ostrzezenia i potem muty i to nie skutkowało dlatego dostajesz od razu a czy zabawą według ciebie jest puszczanie głosu z tłumacza google np; je*** starą itd?

dla mnie temat zamkniety ja sie juz wiecej nie wypowiadam niech wyzsza administracja zrobi z tobą co bedzie chciała pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


@psyHoo kolega dostawał muta juz 9 razy ani razu nie skutkowało to jaką kolwiek poprawą dlatego juz mu daje bez ostrzezen a ja nie chce wspominać jak ty na %%% grałeś na serwerze jeżeli już mi mówisz ze naduzywam admina prześlij demko w którym momencie naduzyłem admina

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


ostatni post bo nie chce spamować czekam na jakiekolwiek demko wiem ze takiego nie masz nawet prawa mieć 

ps dostałeś chyba juz kiedys upomnienie za granie na %%% 

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


13. Admin ma prawo ostrzec/poinformowac graczowa o Ban/kick.

Ja tez sie wypowiem bo znam kszymka z serwera 1vs1 i only mirage.. Mam prawo wiem ze mnie nie dotyczy ale chcialbym zaznaczy cos bardzo waznego!!! "Admin ma prawo" jesli umiecie czytac to wiecie ze nie ma OBOWIAZKU ostrzegania i warto zwrócić uwagę na to co sie pisze. Pozdrawiam

I tak dopowiem jeszcze to, gdy jestem na serwerze i jest owy admin na serwerze to jeszcze mu sie nie zdarzyło dac mute/gag/ban bez ostrzezenia. Ale jako ze ja nie gram duzo na 1vs1 to tylko wypowiem się na temat który znam odpowiedz

PS. Polecam czytać ze zrozumieniem regulamin, szczególnie, gdy się chce jakiś punkt z owego regulaminu uzyć w swojej wypowiedzi

Edytowane przez Gazik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ogólnie dopowiem, że dla mnie kszymek jest "do bana" nie powinien miec admina często nie ostrzega przed daniem mute/ban, z tym jenny gadałem na serwerze nie raz i nie zbyt wydaje mi się żeby jakoś naduzywał mikro, ani nie ma piskliwego, wkurzającego głosu

@Malu

Edytowane przez V4JP3R
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


29 minut temu, V4JP3R napisał:

Ogólnie dopowiem, że dla mnie kszymek jest "do bana" nie powinien miec admina często nie ostrzega przed daniem mute/ban, z tym jenny gadałem na serwerze nie raz i nie zbyt wydaje mi się żeby jakoś naduzywał mikro, ani nie ma piskliwego, wkurzającego głosu

@Malu

dowody demko? masz mi sie wydaje ze nie i chcesz zebym dostał degrada tak o bo mnie nie lubisz daj dowody. Wszyscy piszecie ze sie zle zachowuje daje bany bez powodu a nawet nie macie jednego dowodu 

a co do ciebie @V4JP3R grałeś ze mna jak miałem admina 2 razy na serwerze z czego raz juz prawie memesio ci dał +1 za twoje zachowanie wiec nie wiem jak mozesz wiedzieć jakim jestem adminem

Edytowane przez Kszymek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Widzę że gownoburza sie robi o tak naprawdę błahą sprawe... Tak jak kolega gazik wspomniał, admin ma prawo ostrzec, ale nie musi. Wy tez ostrzegacie kogoś przed dawaniem bana za cheaty? Według tego co mówicie to powinniście :)  Jeśli ktoś miał poprzednio 9 blokad na mówienie w grze to znaczy, że ma świadomość tego za co dostawał i czego nie powinien robic. Jeśli rzeczywiscie zmutowany kolega spamował na mikrofonie (mając w dodatku 13 lat z tego co jest napisane) to mute za mikro +16 i tyle z zabawy. Choć ja rzadko stosuje ta praktykę bo i młodzi sa częścią tej gry, ale gdy juz ktoś nie wyłącza przycisku do mówienia to trzeba to ukrócić. A no i żeby nie było tak kolorowo to rzeczywiście trochę za długi czas tej blokady. Myśle że nie ma co tej sprawy ciągnąć dalej :) 

Edytowane przez monthenegro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...