Skocz do zawartości
Gazik

 zamknięty Propozycja

Rekomendowane odpowiedzi

WITAM pisze z propozycja dodania na serwer komend !voteban i !votekick bo jest bardzo malo adminow, powiedziane ze malo jest po prostu 1 i latwiej po dodaniu tych komend kickowanie typa na afku. Nawet wystarczy votekick. @aquax 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jak dla mnie nie jest to rozwiązaniem problemu ludzie będą siebie banować dla śmiechu choćby ta opcja od razu odpada bo po co niewinna osoba ma dostać karę co do kickowania było by podobnie więc bardziej by przeszkadzało niż pomogło osoby wyrzucały by siebie a nowe osoby zniechęcało by to do gry według mnie rozwiązaniem jest rozpatrzenie podań na admina których jest z 4 będzie więcej adminów będzie serwer bardziej pilnowany dzięki czemu takie sytuacje że ktoś jest na afk miały by miejsce z znacznej mniejszości przypadków 

@Gazik auto kick mógłby być jak najbardziej tylko żeby mnie wywalał jak wtedy ze specta kiedy oglądam kogoś

Edytowane przez Cebulk4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


To w takim razie @Cebulk4 to trzeba wrócić do autokicka to był kiedyś ale został usunięty. 

@Cebulk4 no i pięknie zostanie dodany i będzie się lepiej na serwerze grać. Nie będą ludzie na spectcie godziny nabijać i nie będzie afkow przez cały mecz.

Najlepiej ustawić autokicka po 3/4 minutach albo jakby się dało po upływie danej ilości rund 

Edytowane przez Gazik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...