Skocz do zawartości
ALJZK

 zamknięty Zmiana z [Only MirageBf2] na [3Maps Bf2]

Rekomendowane odpowiedzi

Witam pisze ten temacik z propozycją zmiany [ONLY MIRAGE Bf2] na [3Maps Bf2] ponieważ jest już jeden serwer only mirage tylko że bez odznak. A serwera 3Maps nie ma, a granie ciągle mirage staje się monotonne i nie mówię żeby zmieniać to na teraz tylko jak opiekun @LOLSON będzie miał czas i jeżeli to się uda zrobić taką próbną zmianę nawet na tydzień i zobaczyć jak to się przyjmie bo wydaję mi się że taki Mirage*de_dust2 i cache będzie mega ponieważ są to 3 mapki nie za duże i bardzo znane a możliwe że nawet lepiej to wpłynie na liczebność aktywnych graczy :) Proszę o rozważenie tego tematu ponieważ jest to bardzo fajna opcja.

Edytowane przez BezImienny
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Witam chciałbym zaznaczyć że z ostatnich rozmów z graczami wnioskowałem że tak jak to napisał @BezImienny granie only mirage jest monotonne więc dałbym szansę pokazać jak wyglądałby BF na mapach typu dust2, inferno, cache lub overpass więc jestem za dodaniem map na np. 5dni testowych i decyzje oddać graczom. Pozdrawiam ;)

 

Edytowane przez skunks1K
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Bardzo dobrze że ktoś poruszył ten temat ponieważ ostatnio aż serwer pod upadł graczy jest dosłownie kilka na dzień. Jestem za tym by zmienić na 3 maps bardzo dobry pomysł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...