Skocz do zawartości
ALJZK

 zamknięty Skarga na Admina

Rekomendowane odpowiedzi

Data/czas zdarzenia: 11:30 do 12:00
Nick Admina/Gracza: @skarpetka
Dowód(Ss'y/Demko): http://649.gotv.pro/srv56193/auto0-20200725-113933-711921526-am_map1v1_MH-______Multi-Head.pl________Arena_1v1__128TR__PRISMA_2_CASE__1s1k.pl.dem.zip
Uzasadnienie: Gadanie z ludźmi na serwerze chyba nie jest zabronione ? chłop pisał mi na czacie z 300 razy że ez ja mu odpowiedziałem 1 raz i nagle dostaje mute bo admin sobie wbił mi dał a tłumaczył się że mam jakiś głos przepraszam bardzo mam ukończone 16 lat chyba mogę gadać z kim chce nikt nie pisał żebym nie gadał czy coś nagle on wbija i mnie mutuje ? Naprawdę serwer schodzi na psy jak i sama administracja :))
Świadkowie: Na demku macie osoby :)

 

1 minutę temu, skarpetka napisał:

Dostałeś muta za darcie mordy na serwerze tak samo jak 4 inne osoby.Gdy spytałeś za co dostałeś muta napisałes mi ze mam zamknąc morde a gdy cos mówiłem pisaleś cisza .Nie wiem o co ten płacz skoro dostałes muta na jakies 5min.

No o to że chyba ludzie gadali to że ktoś ma głośno mikro nie znaczy że drze mordę jak masz ch****y dzień to nie wchodź a nie każdemu mute dajesz bo ci się tak podoba no ch****e zagranie na demku na 100% będzie to jak kłamiesz że napisałem że masz zamknąć mordę więc tutaj też jesteś na przegranej pozycji :)@skarpetka

Edytowane przez BezImienny
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Dostałeś muta za darcie mordy na serwerze tak samo jak 4 inne osoby.Gdy spytałeś za co dostałeś muta napisałes mi ze mam zamknąc morde a gdy cos mówiłem pisaleś cisza .Nie wiem o co ten płacz skoro dostałes muta na jakies 5min.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Obejrzałem demko i nie zauważyłem żadnego "darcia mordy" od NoName'a, tylko zwykłą konwersacje z innymi. Skoro dałeś muta całej piątce, to dlaczego inni z tragiczną kulturą pozostali odmutowani? (Zaznaczmy, że w tle jeden to cały czas groził banicjami i wyzywał, choć nie posiada flag). Mute nie był długi i Twoja reakcja @BezImienny również nie była na miejscu, padały mocne słowa. Podejdźcie troszkę z dystansem do siebie następnym razem, a ty @skarpetka jak już mutujesz to i też bez żadnych wyjątków. Zwykłą konwersacje, która wydaje Ci się za głośna można zawsze ściszyć lub zwrócić uwagę, zamiast dawać z miejsca mute'a. NoName miej chłodniejszą głowę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.
Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...