Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Imię: Jakub
Nick: Yanoke
Wiek: 16
Doświadczenie na Stanowisku Admin: brak
Znajomość SM/10: 8
SteamID: STEAM_0:0:552686372
Link do profilu Steam: https://steamcommunity.com/id/yanoke2king/
Link do twojego profilu GT(GameTracker) serwera: https://cache.gametracker.com/player/Yanoke/145.239.16.111:27016/
Od kiedy grasz na serwerze: od połowy sierpnia 2019 roku
Ile dziennie grasz na serwerze: od 30 min do jednej godziny
Dlaczego chcesz zostać adminem: Dlatego że gram w godzinach 10-16 na serwerze rzadko co widuje administracje i po prostu gracze na serwerze są narażeni na przeciwników z programami ze strony trzeciej. I ja na przykład grający w owych godzinach jestem w stanie pilnować porządku na serwerze. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


-SM nie jest trudne ale jak bez doświadczenia masz 8/10 dziwne

-GT 90 min przegranych w ostatnich 7 dniach

+kultura

-doświadczenie

Na NIE o ile doświadczenie oraz SM sa łatwe do nabycia to GT nie robisz wróć za tydzień jak bedzie te 7 h tygodniowo 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


W dniu 1.08.2020 o 17:55, Kszymek napisał:

 

 

@Skrillex1 nie rozumiem twojego toku myślenia. Jeżeli z kimś się wymieniasz przedmiotami to nadal twierdzisz że ten przedmiot jest Twój? To tak samo ja mógłbym Ci powiedzieć że konto za które się z tobą zamieniłem jest moje, ale już nie jest. Bo się z tobą zamieniłem. I nie mam już do niego żadnego dostępu 

Edytowane przez Itahooo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


22 minuty temu, Lotar2K napisał:

Absolutnie na NIE chłop dostałem tyle vac banów że ciężko by było policzyć i myślę że to kwestia czasu aż dostanie kolejnego 

Lotarze kwestią czasu powinno być nauczenie cię liczenia do 3. Bo nie wydaje mi się że aż tak trudno jest liczyć do 3. Z czego 2 konta zostały zbanowane przez posiadanie tego samego numeru. ??‍♂️

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Też słyszałem o tym że miałeś vac ale nie byłem pewien czy to o ciebie chodzi i tak jak pisze @Lotar2K haxy to haxy masz vac bana nas starym koncie i dla mnie nie powinieneś mieć możliwości bycia adminem masz dawać przykład 

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


@Lotar2K @Kszymek @Itahooo ani jeden nowy post od was ma nie powstać, takiego syfu w temacie to jeszcze nie widziałem. Po co jest wam opcja edytuj? Czy podanie służy do luźnych rozmów odnośnie własnych przekonań? - NIE. Takie rzeczy na priv, albo zacznijcie wreszcie edytować swoje posty.
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Tak jak wyżej napisał @Lotar2K Skoro już raz dostałeś vac'a moim zdaniem już w ogóle nie powinieneś grac w tą grę takie jest moje zdanie. Przyjacielu najdroższy nawet na moim końcie dostałeś vaca choć tam jeszcze była odznaka lojalności i odznaki za 18/19/20 rok. Na NIE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


- Doświadczenie

- GT ( zawsze można poprawić i próbować ponownie)

+ kulturka

+ wiek

Problemem mogą być wyżej wspomniane bany, ale każdy może popełniać błędy i zawsze jestem za daniem drugiej szansy.

Chwilowo jestem na NIE, popraw godzinki, daj bardziej o sobie znać, a może zmienię zdanie :) Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Witaj! Twoje podanie zostało odrzucone przez administratorów. Oznacza to, że nie zostałeś przyjęty na rekrutowane stanowisko.
Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...