Skocz do zawartości
kim

 odrzucone podanie na admina

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: kim
Imię: emilia
Wiek: 16
Doświadczenie: owego raczej nie posiadam znam podstawowe komendy ale szybko sie ucze i moge douczyc
Dlaczego chcesz być adminem?: ogolnie przebywam na serwerze calkowicie caly dzien jakos do 2/3 w nocy kiedy gracze juz przestaja grac, takze mialam stycznosc z wieloma cheaterami bo z owymi sama gralam i umiem stwierdzic kto uzywa wspomagaczy czesto gdy jestem na serwerze to wlasnie wchodzi jakis cheater a adminow brak i trzeba pisac a tak to moglabym sie zajac tym osobiscie 
Link do profilu STEAM: https://steamcommunity.com/profiles/76561199071988206
Link do profilu GameTracker: nie umiem siebie znalesc bo ciagle zmieniam nicki ale jestem aktualnie 20 w top pod nazwa (memory)
SteamID: STEAM_0:0:555861239

Edytowane przez kim
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


- wiek +

- doświadczenie -/+ do podszkolenia 

- GT + widuje prawie codziennie 

- adminów jest 4 ale tylko ja gram często, reszta wbija raz na tydzień rano i nabijają godziny więc kolejny się przyda 

- jak GT nie działa daj ss z toptime 

- SteamID do poprawy 

NA TAK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


+wiek 

+/-doświadczenie

+GT

+Kultura

-brak mikro

-czasem ludzie cię posądzali za autobh i wh nie wiem jak to jest bo naprawdę niekiedy masz bardzo dobre akcje i wszytsko wiesz 

Na NIE chyba że ktoś obejrzy dokładnie dema i zobaczy czy grasz czysto i ogarniesz mikrofon bo jest potrzebny do bycia adminem oraz żeby zweryfikować w jakimś stopniu Twój wiek i płeć ale puki co chciałbym żeby ktoś ogarnoł dema jak grasz bo nie raz wchodziłem na serwer to dużo osób gadało że grasz na odpale 

Pozdrawiam

Edit:

Kolejny minus to całkowicie nowe konto które miało chyba ostatnio 4 poziom w gierce(czemu nie mein)

 

 

Edytowane przez Kszymek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Według mnie powinnaś go używać może nie dużo ale wogule fakty są takie że ciężko cię zweryfikować i ta podejrzana gra niby moovment epicki ale reszta nie idzie z parą i czasem głupie wychylanie oraz te bhopy po 9-11 skoków na maxymalnej predkości

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...