Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: kim
Imię: emilia
Doświadczenie: owego raczej nie posiadam znam podstawowe komendy ale szybko sie ucze i moge douczyc
Dlaczego chcesz być adminem?: ogolnie przebywam na serwerze calkowicie caly dzien jakos do 2/3 w nocy kiedy gracze juz przestaja grac, takze mialam stycznosc z wieloma cheaterami bo z owymi sama gralam i umiem stwierdzic kto uzywa wspomagaczy czesto gdy jestem na serwerze to wlasnie wchodzi jakis cheater a adminow brak i trzeba pisac a tak to moglabym sie zajac tym osobiscie 
Link do profilu STEAM: https://steamcommunity.com/profiles/76561199071988206
Link do profilu GameTracker: nie umiem siebie znalesc bo ciagle zmieniam nicki ale jestem aktualnie 20 w top pod nazwa (memory)
SteamID: STEAM_0:0:555861239

Edytowane przez kim

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

- wiek +

- doświadczenie -/+ do podszkolenia 

- GT + widuje prawie codziennie 

- adminów jest 4 ale tylko ja gram często, reszta wbija raz na tydzień rano i nabijają godziny więc kolejny się przyda 

- jak GT nie działa daj ss z toptime 

- SteamID do poprawy 

NA TAK

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

+wiek 

+/-doświadczenie

+GT

+Kultura

-brak mikro

-czasem ludzie cię posądzali za autobh i wh nie wiem jak to jest bo naprawdę niekiedy masz bardzo dobre akcje i wszytsko wiesz 

Na NIE chyba że ktoś obejrzy dokładnie dema i zobaczy czy grasz czysto i ogarniesz mikrofon bo jest potrzebny do bycia adminem oraz żeby zweryfikować w jakimś stopniu Twój wiek i płeć ale puki co chciałbym żeby ktoś ogarnoł dema jak grasz bo nie raz wchodziłem na serwer to dużo osób gadało że grasz na odpale 

Pozdrawiam

Edit:

Kolejny minus to całkowicie nowe konto które miało chyba ostatnio 4 poziom w gierce(czemu nie mein)

Edytowane przez Kszymek

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@Kszymek dlatego ze wbilam 53 level na tym koncie i to moj nowy main a tamto drugie konto stalo sie smurfem+ mam mikforon ale nigdy go nie uzywalam bo nie mialam takiej potrzeby

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Według mnie powinnaś go używać może nie dużo ale wogule fakty są takie że ciężko cię zweryfikować i ta podejrzana gra niby moovment epicki ale reszta nie idzie z parą i czasem głupie wychylanie oraz te bhopy po 9-11 skoków na maxymalnej predkości

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

watekzamkniety.png

Witaj! Twoje podanie zostało odrzucone przez administratorów. Oznacza to, że nie zostałeś przyjęty na rekrutowane stanowisko.
Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Dodaj nową pozycję...