Skocz do zawartości
kim

 zamknięty skarga na admina

Rekomendowane odpowiedzi

Data/czas zdarzenia: 2020-08-04 19:09 cos okolo
Nick Admina/Gracza: cebula
Dowód(Ss'y/Demko): 
Uzasadnienie: gralam sobie na serwerze i byl cheater rank 3 puste konto bez prime =DDD wychylalo zawsze ale to zawsze jak sie odwrocilam plecami wiec zaczelam go wyzywac pozniej zaczal cos pisac ze na katujemy tez mial bana za wh i za aima + cebula akurat tylko przejmuje sie tylko jego opinia gdyz napisalam ze gowno robi i sie nie nadaje a polowa serwera w tym samym momencie sie wyzywala i zadnych gagow ani mute nie bylo dobry admin =DDDD dostalam bana na 120minut bez nawet zadnego ostrzezenia 
Świadkowie: @beznazwy i ryze nie wiem jaki ma nick na forum 

Edytowane przez kim
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Potwierdzam.
To nie jest jedyna kacja w ktorej cebula zawinil, bowiem bylo wiecej takich sytuacji gdzie ostro sie wyzywaly pewne osoby i nic z tym nie zrobil.
Milego dzionka :D:D:D:D:D

Edytowane przez RyZe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


i jak czytalam wiecej skarg na niego to widze ze gowno go interesuje to czy ktos cheatuje czy nie =DDDDDD nawet nie bral sie do tego zeby go sprawdzic

 

Edytowane przez kim
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Pisząc skargę to Ty powinieneś przedstawić dowody na winę admina i nie wołać osób na potwierdzenie Tego, aczkolwiek już przymknę na to oko.

@Cebulk4 przedstaw sprawę i pokaż za co dałeś bana

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


no to napisalam ze w ogole nie obchodzil go serwer gral sobie polowa serwera sie wyzywala byl cheater on nawet nie raczyl go sprawdzic uslyszal kilka slow odemnie i odrazu dostalam bana 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


kim właściwie awall princes pisała na czacie abym się powiesił do tego obrażała ptysia po rodzicach a za wyzywanie po rodzicach jest ban na kilka h jak jest napisane w taryfikatorze niby był na drugim koncie wcześniej i trollował i groziła mu że odrazu jak dostanie uprawnienia to odrazy dostanie bana za multi konto gdzie na serwerze nie ma zakazu wchodzenia na multi tylko na aktywnym banie ale to osobna sprawa do tego czitera sprawdzałem również wcześniej ale jak wszedłem to ginął i nikogo nie zabijał a gdy nie mam 100% pewności że ktoś ma czity to nie mogę go zbanować a teraz zobaczyłem wiadomość o cziterze później bo nieostała wysłana na czat administracji tylko ogólny po czym spicy wysłał swojego binda z arabskimi znaczkami i cały czat wyczyściło 

Edytowane przez Cebulk4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Wydaje mi się, że temat jest wyczerpany, gdyż osoba pisząca temat została zbanowana permanentie.
Skarga -> Autor skargi przedstawia dowody na winę gracza/admina
Odwołanie od bana w dziale UBT -> Admin przedstawia dowody na winę gracza

@Cebulk4 wszystko rozumiem, ale musisz posiadać dowody (najlepiej screeny) takich wiadomości w wypadku takich tematów jak ten. I rób to na przyszłość.
Resztę świadków proszę, żeby tworzyli dokładne tematy z posiadanym materiałem (dowodami) na winę admina. Potwierdzanie świadkami to jest zwykły spam :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.
Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...