Skocz do zawartości
Wredzioszek.

 zaakceptowane Chłop w szoku - Wredna na admina?

Rekomendowane odpowiedzi

Nick:  Wredna


Wiek: 25


Doświadczenie (w byciu adminem): Posiadam, wiele razy byłam już adminem oczywiście na codzie, a także kilka razy na innych serwerach. 


Znajomość AMXX (W skali 1-10):

Między takie 4-5/6. Nie zajmuje się pisaniem pluginow, nie bawię się w takie rzeczy, ale znam wiele komend przydatnych adminowi. 

Staż w CS-sie: 6 lat będzie :)


Steam / NonSteam: Oczywiście steam :)
Dlaczego Ty: Przedstawiać się chyba wszystkim zgromadzonym nie muszę, każdy mnie zna, ale jeśli by ktoś jednak mnie nie znał to: Renata, 25 lat, maniak counterka Oczywiście jak najbardziej. :x Dlaczego ja? Nie będę ściemniać, że chcę pomóc w opiece na serwerze i pilnowaniu porządku (chociaż to akurat jest oczywiste xD). Na serwerze potrzeba osób, które będą reagować gdy łamany jest regulamin. 


Czas jaki dziennie poświęcasz na CS-a: W zależności od dnia i chęci, potrafię kilka godzin (3-4h, czasem mniej). Wszystko w zależności od ilości obowiązków. Jednak 7h tygodniowo jestem w stanie wygrać (poza weekendami, klasycznie nic sie nie zmieniło).


Kontakt: Steam/snap/fb/forum


Link do GameTracker'a: Od razu uprzedzam, leży. Każdy kto mnie zna wie, że dla mnie jest to tylko kwestia kilku dni i nadrobię. ;)

https://www.gametracker.com/player/wredna/80.72.43.106:27022/

 

 

Ps: @elo elo 350 czarne tła będą Jeszcze wysylane przez 147 dni, 23 godzin, 5 minut i 48 sekund.:lolek:

 

Edytowane przez Wredna.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Na tak

Była adminką, dobrze mi się z nią pracowało przez te 2 tygodnie :evilkappa:

Staż i doświadczenie

Aktywna, można z nią sie dogadać (nie w kwestii snapów bo czarne dni wysyła :tfu:)

NO W KOŃCU JAKAŚ KOBIETA :Sex:

Pozdrawiam :)

//  @Wredna. No to zmieniamy na NIE w podaniu :pepeboss:

Edytowane przez elo elo 350
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jestem na Tak
Jest to osoba, której z pewnością można zaufać, nie zapominajmy również o doświadczeniu i stażu w tej funkcji.
Przymknąłbym oko na GT w tym wypadku, gdyż na pewno przyda się kolejna osoba, gdzie reszta panów ostatnio leci sobie w kulki.
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Mimo, że nie zauważyłem żebyś grała dużo na serwerze to jestem na Tak

Przyda się osoba ze steam'em do której będzie można napisać w razie problemów na serwerze z niektórymi gnojkami :)( nie tak jak do niektórych adminów, którzy mają wybujałe ego i nawet nie przyjmą zapa na steamie ) :)

Myślę, że nie będzie tzw. "kolesiostwa" i jak będzie trzeba to da bana :) 

Edytowane przez Fuzzi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jestem na Tak!!!

Tylko już przy Pemqu i Aitlerze stałem się bezrobotnym a co dopiero jak jeszcze Pani Wredna dojdzie , to już mogę branżę  zmieniać , bo nie będę miał kogo na forum po**********ć xD

Wszystkie wymagania spełnia , oprócz aktywności ale to się da nadrobić 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Widzę, że aktywność na serwerze pokrywa się z tym co mówisz - w tygodniu dobry wyniki, na weekendzie trochę gorzej, ale co do ogólnej aktywności przyczepić się nie mam do czego.

Powodzenia i zapraszam na PW, to dodamy Ci uprawnienia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Witaj! Twoje podanie zostało zaakceptowane przez administratorów.
W celu dopełnienia formalności prosimy o kontakt. Gratulujemy, mamy nadzieję na owocną współpracę oraz życzymy wielu sukcesów.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...