Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Data/czas zdarzenia: 12.40 14.08.2020
Nick Admina/Gracza: Aukip
Dowód(Ss'y/Demko):http://o22a.gotv.pro/srv55537/auto-20200814-1210-de_mirage.dem.zip (ostatnie 10minut)
Uzasadnienie: Że co? gram normalnie strzelam sie z gosciem gine i nagle dostaje bana.  Nie pisząc nic na czacie w momencie zgonu. Ja chce sie dowiedziec na jakiej podstawie dostalem bana. Bo smieszne dla mnie jest jakby aukip wpisywałby komende zeby mnie zbanować przez 4 rundy

PS. Nauczcie aukipa banować bo chłopak nie umie dobrze komendy wpisać a adminem jest prawie miesiąc.
Świadkowie: cały serwer 

Dodam że 4 rundy wczesniej gdy inny gracz grał 1vs1 to napisałem do kolegi z druzyny ze został twoj stary aukip i nic nie było i nagle ban po 5 rundach

@Born ja wiem ze sie nie odwołuje tylko chce jakies dowody na moją obraze w jego strone bo nie prowadziłem z nikim rozmowy zeby go obrazic tylko o to mi chodzi.

EDIT.Masz demko i tam jest pod koniec demka wszystko

@Born

Chmurka ekipy
Steam ID STEAM_1:1:147566617
Steam3 ID [U:1:295133235]
Steam Community 76561198255398963
IP PL 195.60.242.185
Invoked on 08-14-20 12:41
Banlength 10 min
Wygasa 08-14-20 12:51
Powód 120 obraza admina
Zbanowany przez Admina aukip
Zbanowany na █►Multi-Head.pl◄█ [ONLY MIRAGE][RESET GO...
Łącznie banów 2 (search)
zablokowanych (1) wirujnonca.pienta
Edytowane przez Gazik

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@Gazik a jakieś dowody posiadasz, bo screen z bansa to nim nie jest. Tym bardziej, że to ty musisz je przedstawić, a od tej długości banów się nie odwołujemy.

edit: Ty masz przedstawić dowód :) @Gazik

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tekst o "starym" + jakieś rozmowy na temat niekompetencji, czy wręcz śmianie się z funkcjonowania @aukipa było totalnie na miejscu :) .
Poza tym osobiście Ciebie zbanowałbym na wiele dłużej za nadużywanie tego mikrofonu, oddalam.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

watekzamkniety.png

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.
Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Dodaj nową pozycję...