Skocz do zawartości
faperka

 zamknięty NIDAS 061

Rekomendowane odpowiedzi

Data/czas zdarzenia: 16.08.2020r / godz. 18:40
Nick Admina/Gracza: NIDAS 061

Dowód(Ss'y/Demko): https://zapodaj.net/49257bb823f07.png.html


Uzasadnienie: Na arenie jest rush dozwolony po 15 sekundzie, z tego co mówił admin po tym, jak zabiłam gracza "Taken" jakoś tak jego nick szedł no i owy plejer powiedział "rush po 15stej" a admin "Ola chyba nie wie tego" GDZIE JA NIE ZRASZOWAŁAM, na demku na aztec mapie wyraźnie nawet będzie widać że spokojnie stałam za skrzynką i podeszłam na tyle, na ile sam podszedł a nawet był bliżej i to było coś w stylu "to wiesz co masz robić" powiedział tak Taken i na to admin "wy*****ć?" - "wy*****ć" więc no jakby chyba troszkę nie fair zachowanie i takie lekkie kolesiostwo ze strony Pana admina.

Ja osobiście żadnej kary, minusów nie wymagam ale chociaż leciutkie upomnienie, bo aż to zabiera chęć do gry:)
Świadkowie: Cały serwer na obecnej mapie

dasdasdadasd.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


No zdażyło się coś takiego No ale bana nie dałem na 10 min tylko wykopałem wiec nie wiem o co be pisała później do mnie wiec wydaje mi się ze wszystko sobie wyjaśniliśmy przepraszam ze pierwsza nie stuleja Cię wykopała 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Nie chodzi tu o płeć gracza i zachowanie wobec niego tylko i kick bez sprawdzania czy ktoś rashuje. Każda decyzja musi być poprarta dowodami a informacja od gracza to żaden dowód. Na przyszłość sprawdzaj. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.
Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...