Skocz do zawartości
K0P3RFILD

 pozytywne Ban za rzekome podawanie informacji drugiej osobie

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick podczas gry: K0P3RFILD             Beast
Godzina, data zdarzenia: 19.21                       19.20
Mapa: Mirage 
STEAM_ID / IP: STEAM_1:0:102092697         STEAM_1:1:517425041
Uzasadnienie: Dostaliśmy bana na serwerze za "podawanie sobie informacji" przez Gumisia. Apeluje o sprawdzenie tego poprzez oglądanie demka, ręczę za to ,że nikt nikomu nie dawał infa "team" liczy kilkanaście osób, parę z nich doszło poprzez granie ze mną na serwerze. Obecnie gra ich regularnie 5 osób. Nie widzę sensu banowanie wszystkich za posiadanie tego samego Tag'a. Link do demka ze zdarzenia http://o22a.gotv.pro/srv55537/auto-20200820-1854-de_mirage.dem.zip.


[CS:GO ONLY MIRAGE GO MOD] IP: 145.239.236.193:27230

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Patrzyłem na was kilka razy i ewidentnie widać ze podajecie sobie info, oraz dostałem informacje od graczy abym was sprawdził.

Oraz to nie jest ban na tag tylko za jak już wspominałem o podawanie infa będąc w przeciwnych teamach, z tą sprawą pisałem nawet do opiekuna czy za to jest ban i na ile. 

Według mnie i informacji od graczy oraz oglądania was ban jest słuszny.

I ban zejdzie po 24h :)

Edytowane przez GumisTenGlobal
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Rozumiem powód bana, jednakże nie w tym rzecz, ponieważ nie podawaliśmy sobie infa, było nas 3 z czego 2 dostało bana. Beast to PolishCheater dlatego dziwnie grał. Osoba która spłakała się za rzekome podawanie infa została zbanowana za używanie cheatów. Ponawiam o prośbę przejrzenia demka. Nie jesteśmy niedzielnymi graczami, potrafimy grac w grę i nie potrzebujemy infa na serwerze społeczności na którym nasz kolega PolishCheater gra od zawsze. Jego gra nie zmienia się pod wpływem obecności jakikolwiek osoby z naszej "drużyny".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


To nie była jedna osoba, lecz kilka. 2 z was dostało bo u 3 nie widziałem nic podejrzanego. Na demku nie widać żadnych akcji patrzenia przez ściany, lecz dziwną gre, mianowicie taką, ze czasami graliście tak jakbyście wiedzieli gdzie kto jest bez infa od drużyny.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jak już pisałem nie jesteśmy niedzielnymi graczami, więc potrafimy grać w grę. Po obejrzeniu demka stwierdzam, że nie było żadnej sytuacji, która ukazywała by podawanie infa. Wręcz przeciwnie przynajmniej ja miałem gorszy mecz. To, że ludzie będą płakać na serwerze społecznościowym jest normą. Banowanie za brak dowodów już nie :P. Gumiś jak napisałem wyżej i tutaj nie jesteśmy niedzielnymi graczami i nasze "pewne pickowanie" to twoje spekulacje o rzekome podawanie sobie infa na priv. Tak jak pisałeś nie było żadnych dziwnych sytuacji. Pickowanie jest za sprawą 1000h  moich i 2000h kolegi pod nickiem Beast.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Posłuchaj, sam przyznałeś, że nie było żadnych podejrzanych akcji tylko nasze jak ja to nazwałem "pewne pickowanie", więc zbanowałeś nas bezpodstawnie a twoim jedynym dowodem były twoje własne spekulację. Graliśmy jak sam napisałeś w 3 osoby to znaczy, że 3 osoba też by dostawała info i też by "pewnie pickowana", a dobrze wiesz, że tego nie robiła i nie dostała bana. Moim zdaniem zbanowałeś nas niesłusznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Pisałem z lolsonem o demkach, czy jest coś z nimi nie tak czy to ja mam coś w plikach że ich odtworzyć nie mogę, kszymek mi wszystko mówił co i jak robię to i pisze że nie dostępne, oraz mówił że nie każde demko działa 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


3 godziny temu, GumisTenGlobal napisał:

To nie była jedna osoba, lecz kilka. 2 z was dostało bo u 3 nie widziałem nic podejrzanego. Na demku nie widać żadnych akcji patrzenia przez ściany, lecz dziwną gre, mianowicie taką, ze czasami graliście tak jakbyście wiedzieli gdzie kto jest bez infa od drużyny.

 

Niestety ja tutaj widzę "Na demku" a nie, w trakcie meczu. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


"Niedziałające" demko dla Ciebie nie będzie usprawiedliwieniem. To twoja jest rola, aby nagrać swoje i co najwyżej wspomagać się GOTV.
Brak żadnego dowodu na winę graczy, otrzymują UB. 
Poza tym na konto waszej dwójki ląduje po upomnieniu na forum za spamowanie w temacie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Witaj Graczu. Zostałeś odbanowany. Twoje SSy bądź odwołanie od bana zostało rozpatrzone pozytywnie. Wracaj do gry i pamiętaj, aby grać czysto.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...