Skocz do zawartości
zeusx

 pozytywne Odwołanie od bana zeusx

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick podczas gry: zzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz
Godzina, data zdarzenia: 08-20-20 20:10

Mapa: de_mirage [ONLY MIRAGE]

STEAM_ID / IP: STEAM_1:1:206500689
Uzasadnienie: Jestem waszym stałym graczem ale widzę, że administracja bez jakiegokolwiek doświadczenia dostaje permisje w których nie potrafi dobrze ocenić sytuacji. Chcę się zapytać admina Cebula, które momenty jego zdaniem były fishy. Z chęcią obalę mity, cya.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


No to tak po pierwsze wbijasz na drugim koncie gdzie nawet nie masz prime to już jest z nickiem który zapadł mi w pamięci bo był już taki cheater ale może to zbieg okoliczności Oglądałem cię też wcześniej lecz wtedy miałem za mało dowodów żeby cię zbanować a teraz mam nadzieję że tyle wystarczy 

a demko to tak

35:19 Celujesz typowi ponad głową on i tak dostaje w głowę

35:30 Strasznie dziwnie ci skacze Celownik 

36:00 Celownik lekko skoczył ci na głowę

36:25 dziwnie ci skacze celownik w czasie każdego strzału 

36:50 Idealny skok Celownika na głowę

37:13 Akcja po której dostałeś bana celujesz miedzy dwóch typów miej więcej w nogi nagle celownik przeskakuje jednemu z nich na głowę  

dosprawdzenia.dem

Edytowane przez Cebulk4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Od wstępu zacznę
Po nicku rozpoznajesz typka którego zbanowałeś a z tego co mi się wydaje bany u was permamentne lecą na ip, poza tym nick zzzzzzzzzzzzzzzzz miał albo zuhn albo LOLYOU też wiec jest on popularny i poza tym to jest jedna litera, która jest powielana. Patrząc na demko wiesz o tym i zdajesz sobie sprawę, że jest 32tr i nie muszę tłumaczyć, że każdy skok albo miss, który trafia w danego bone'a jest obalony z góry. Poza tym nie rozumiem co to jest za zaargumentowanie skok celownika co to ma do rzeczy. Jakbyś mógł podeślij link do demka, cya
EDIT#1
Znalazłem demka proszę bardzo link do demka: http://o22a.gotv.pro/srv55537/auto-20200820-1932-de_mirage.dem.zip
35:19 strzał z maga, w którym rozrzut pozwala ci nawet na strzelenie patrzac sie o 90 stopni w gore a i tak trafisz glowe w zaleznosci od tego jak daleko jest oponent
35:30 skacze celownik xD (rozrzut jak coś)
36:00 mam nadzieje ze Ci chodzi o to ze celownik sie podniósł przy wystrzale z deagle jak w 35:30 bo patrząc na slowmo mam idealnie kropke na głowie
36:25 cały czas mowiąc ze celownik mi skacze a tu chodzi o gamestyle jakbyś nie zauważyl dopiero teraz to zrozumiałem o co Ci chodzi to jest poprawa celowania zeby zrekonstruowac recoila czesto tak robie i mi pomaga
36:50 przypominam 32tr poza tym widąc wcześniej gamestyle powinienes ogarnąc sam fakt ze probowałem go wywabić z jungli skacząc zeby pomyslal ze wskakuje do okna po tym chcialem pojsc na jungle ale on wychylił i ten hit dla mnie był kozacki a nie jakiś podejrzany
37:13 XD? tutaj sam nie wiem jak moge obalić cos co sie nie wydarzyło 2 oponent dopiero co dochodzil za kolumne gdy ja strzeliłem tzw. "quick scope'a" a celownik byl na poziomie ciala SS na imgurze
IMGUR:
https://imgur.com/a/TNyURgY

Edytowane przez zeusx
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


35:19 -b typowe dla maga
35:30 -b
36:00 -b normalny strzal z dgl
36:25 -b to samo co wyzej
36:50 -/+ b troche XD ale wykonalne
37:13 -/+ to samo co wyzej XD ale wykonalne

UB

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Witaj Graczu. Zostałeś odbanowany. Twoje SSy bądź odwołanie od bana zostało rozpatrzone pozytywnie. Wracaj do gry i pamiętaj, aby grać czysto.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...