Skocz do zawartości
bwhwgfk1752fsc

 odrzucone prośba o ub

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick podczas gry: aa
Godzina, data zdarzenia: 18:00/40
Mapa: de_mirage
STEAM_ID / IP: STEAM_0:1:6336582
Uzasadnienie: niesłuszny ban zostałem zbanowany dokładnie za nic ani nie pisałem nic bardzo obraźliwego nikt mnie nie upominał o nic bym czegoś nie robił więc nwm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


polecam zobaczyć demko od 9:45 i posłuchać dialogu nemsa z emkiem az 2 rundy po tym jak mu dałem bana z tego co wiem za multi konta jest ban a kolega już miał u nas bana przynajmniej takie dochodzą do mnie słuchy panie SPICY (nie wiem dlaczego nie dałeś prośby o unbana z głównego konta) 

demko w załączniku

elo.dem

 

edit1: "panie stupkarzu to ty na profilowym?" troche nie rozumie?

Edytowane przez Kszymek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


bo miałem bana na forum? na koncie z którego już wcześniej pisałem o prośbę ciągle sprobuj za 15 min po 1 banie moje zniechęcenie do tej gry było tak ogromne że se nabiłem bana po 1 dniu jak wiemy grałem na serwie 240 h bez bana a jednak by za czity gdybym na tamtym koncie czitowal to vac na profilu pojawił by sie nie co wcześniej nie sądzisz znając was będziecie mnie banować czy bym miał konto z 15 tysiącami godzin więc zakupie sobie unbana panie stupkarzu to ty na profilowym?

 

zmieniałem hasło wszystko i wszystko i tak było że za 15 min ponowie by spróbować nie chciałem wtedy robić nowego konta na forum bo bałem się że mam bana lubię tą serwerownie kupiłem parę razy vipa i nie chce z rezygnowania grania na niej bo wy macie ból du*y że się was zabije dzieciaki 

 

bałem się że bana dostanę za multi konto*

 

więc przejdę z prośby w czyny kupię z chęcią UB i vipa na 124 czy ile wy tam macie wydać 60 Zeta by grać na jakiejś serwerowni gdybym nie lubił tu grać poszedł bym na inna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


to nie zmienia nic możesz kupić unbana jak sie da ja niewiem jak to działą ale najwazniejsze jest to ze grałeś na multi koncie będąc już wcześniej banowanym dla mnie temat zamkniety i niech zadecyduje unban team co z tobą zrobić, a i nie spamuj tyle masz opcje edytuj.

Pozdro i troche pokory ;] 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Witaj Graczu. Twoje SSy bądź odwołanie od bana zostało rozpatrzone negatywnie.
Zostałeś uznany za cheatera i dalsza gra na naszych serwerach jest dla Ciebie zabroniona.
Jeśli się z tym nie zgadzasz napisz odwołanie od bana. Masz na to 48 godziny od tej chwili. Przysługuje Ci jedno odwołanie od bana.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...