Skocz do zawartości
ANGEL

Propozycja Zmiany VIP

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Od dłuższego czasu zauważyłem że nikt praktycznie nie kupuje VIP na Arenach 1 vs 1 ponieważ zdaniem graczy jest nie opłacalny ..

proponuję poprawić i dodać parę rzeczy by ta funkcja była częściej kupowana przez graczy tak jak to jest na only mirek :) 

 

Podaję przykłady które można poprawić lub dodać 

 

  - DLA GRACZY VIP DODATKOWE HP 

 - DLA GRACZY VIP !COIN MOŻLIWOŚĆ WYBRANIA ODZNAKI SZABLONY GOTOWE 

  - DLA GRACZY VIP JESZCZE WIĘKSZY PROCENT X2.5 ? PUNKTY 

  - DLA GRACZY VIP PODWÓJNY SKOK ( z tym jest dużo kontrowersji ponieważ jest to dosyć mocny dodatek ale czemu by nie spróbować :)

                                        

Wydaję mi się że można by zrobić ankietę jedną drugą co by warto było po prawić a co dodać czy usunąć .

Ponieważ nie oszukujmy się aktualnie praktycznie nikt nie zakupuje tej oferty .

 

 

AngeL

       

Edytowane przez Angelofficial
Max Bugs
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


jestem na TAK 

Tak jak mówi angel na only mirku jest duzo vipów ciągle ktoś kupuje na 1 dzień a potem na dłuższy czas bo mu się to podoba a na 1 vs 1 vip daje bardzo mało

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Pomysł z dodatkowym hp trochę słaby moim zdaniem ;/ 

Trochę nie fair jak ktoś z kałacha będzie musiał przykładowo trafić hs+hitka w ciało.

Reszta pomysłów spoko, szczególnie ten z double jumpem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Zdecydowanie na tak. Od dawna brakowało czegoś co mogłoby wyróżnić vipa. Można pomyśleć nad unikatowymi modelami postaci i broni, które mogą posiadać tylko gracze ze statusem vip :) @Malu do dzieła ;D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jeśli chodzi o skoki, hp czy inne rzeczy które ułatwiają grę to odpada. Przerabiałem to na wielu serwerach i arena nie jest odpowiednim miejscem na takiego vipa. 
Jakieś inne propozycje co może mieć? Nie patrzcie na to aby vip się dobrze sprzedawał. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...