Skocz do zawartości
elo elo 350

 zamknięty Usunięcie mapy c4 i małe mapy v2

Rekomendowane odpowiedzi

Siema, mam propozycję usunięcia de_c4,  z tego względu, że to jest mała mapa, bo duża to ona nie jest XD A i co z tematem odnośnie małych map? Poza tym 100 lvl+ na serwerze, więc można freelvl włączyć, tylko normalny, do 41 lvl :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Po prostu usunąć z możliwości wyboru i tyle C4 żeby tylko admin mógł wybrać, ewentualnie zrobic mała mapa żeby można było wybrać jak mało ludzi będzie.

Freelvl 61 jest w porządku przestańcie kombinować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ja bym nic nie ruszał, może tylko z tym freelvl'em jak mówią wyżej, 41 i tyle :P 

Ewentualnie teraz 41 a potem zmienić na 61 gdy będzie większość 130+

Edytowane przez Fuzzi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Małe mapy nie powinny być wgrane na serwer ze względu na bariery, które to je zastępują i tu jest podstawowa rożnica:
Bariery mają swoje działanie od konkretnej liczby graczy, a z reguły jak to bywało z wpisywaniem "małej mapy" na say'u -> po zmianie serwer się przepełniał często i jest to odpychające dla graczy, gdzie dla wysokich lvl'ów liczy się tylko gnojenie nowych.
Z mapą c4 się zgadzam, można jak najbardziej pomyśleć o wyrzuceniu jej z mapcycle.

Temat, który był wcześniej zamknąłem teraz, bo powstał kolejny. Rozmawialiśmy o barierach i podejrzewam, że będzie jak jest :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Z tego co zaobserwowałem gracze bardzo lubią takie mapy typu C4 , gdy tylko gramy C4 od razu przybywa dużo graczy  a gdy zmienimy na taki westwood który jest grany w kółko macieju ubywa. Ja bym dodał ewentualnie zamiast tej jeżeli chcecie de_barcelona zaj.... mapa na coda w sumie to nwm czemu jej tu nie ma a są np. 2 westwoody .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.
Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...