Skocz do zawartości
NumberOne

 zamknięty RoundSoundy Miesiąca - Wrzesień

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć!

Z racji, że tworzenie zróżnicowanych, ciekawych rs'ów, które będą się podobały większej ilości graczy jest bardzo trudnym zadaniem, postanowiłem spróbować tworzyć te paczki wspólnie z Wami, ale na trochę innych zasadach. 

Aby to osiągnąć pod koniec każdego miesiąca (w tym wyjątkowo przedłużone to będzie do połowy września, bo dopiero co dodałem nowe), będę tworzyć temat na nominacje. Łącznie na serwer wygrywane będzie od 24 do 30 piosenek w zależności od ilości zgłoszeń. 

Mam nadzieję, że ułatwi nam to tworzenie zróżnicowanych paczek i nie będzie poczucia, że ktoś został pominięty.

Zasady:
1. Możesz nominować tylko jedną piosenkę.

2. Możesz nominować jedną piosenkę rezerwową, ale będzie brana pod uwagę tylko w momencie gdy pula dostępnych slotów nie zostanie wyczerpana.

3. Zastrzegam sobie prawo do selekcji piosenek. Czasem wydaje nam się, że coś będzie okej, ale nie zawsze tak jest, więc będę starał się to trochę moderować, żeby nie wrzucać na serwer dosłownie wszystkiego. Jakiś poziom trzeba trzymać.

4. W przypadku braku odpowiedniej ilości nominacji brane pod uwagę będą piosenki rezerwowe w kolejności zgłoszeń.

5. Jeśli pomimo zgłoszeń podstawowych i rezerwowych pula nie zostanie wypełniona, puste miejsca zostaną uzupełnione przeze mnie.

Mam nadzieję, że taka forma będzie Wam odpowiadać. Na zgłoszenia czekam do 11.09 :)

Piona,
Numerek


 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.
Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...