Skocz do zawartości
Mathendis

 pozytywne Odwołanie by Mathendis

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick podczas gry: Mathendis
Godzina, data zdarzenia: 10:22 / 28.08.2020
Mapa: mirage
STEAM_ID / IP: STEAM_1:1:536581577
Uzasadnienie: Grałem sobie na serwerku normalnie po czym dostałem bana. Ban pewnie z tego przede wszystkim powodu że mam nowe konto i każdy myśli że nowe konto pewnie na odpale. Niestety moje nowe konto ponieważ stare zostało zablokowane i nie z tego powodu że cheaty bo można zobaczyć stare konto i widać tam że nie ma żadnego nałożonego vaca na konto. Ja tam lecę czysto a czy inni myślą inaczej to ich zmartwienie. Podam poniżej link'a do starego steama żeby nie było.

Mein konto: https://steamcommunity.com/id/7DragoS7

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


ogladajac teraz demko strzały wygladały nawet legit na x-rayu co nie zmienia posatci ze niektóre strzały podejzane były i wiekszosc wiedziałeś albo poprostu masz dobry timing aczkolwiek zamało akcji dojzałem na tym demku zeby ban został także prosze o unbana dla tego gracza.

A ciebie na dzień dzisiejszy przepraszam za bana który nie powinien być 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Tak to już jest że jedne akcje są legit a jedne takie niezbyt. No ale jak napisałeś u góry z timingiem. No wiadomo jest to gra w której szczęście, dobry timing jest bardzo ważny bo dzięki nie mu są ugrywane ważne rundy. Ja osobiście przyznam że fajne czasami mam timingi dlatego nie dziwię się że nadales mi bana tym bardziej jak jest to nowe Konto. Jeśli będziecie mieć jakieś wątpliwości co do mnie to następnym razem jakieś sski mi zrobicie to się okaże czy lecę na wh czy nie ja oczywscie zapewniam że nie ale wiadomo że powiedzieć każdy może. Z góry dzięki że za szybkie rozpatrzenie tematu i pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jak wysłałem linka u góry z mein kontem gdzie widać prawię 4kh to wyjaśnia te Staty które robię na serwerku. Jak się na globale wykręcalo prawie tyle fragów to teraz na serwerku grając przeciwko goldom, kalachom nie jest ciężko chodź i tak teraz tak nie gram jak wcześniej bo teraz wróciłem po kilku miesięcznej przerwie. Ja też mogę znaleźć demka gości z publika, przejrzeć i też na pewno trafią się akcję no-legit. Na demku na pewno widziałeś że nie wychodzę jak bot na raz i wale heady tylko pikuje często schodkowo aby sprawdzić czy awp nie jest wcelowana. Na pewniaka nie wychodzę. Staty też zależą od mapy. Pójdzie fajnie mapka to Staty się wykręci fajne. Sam nie raz pewnie miałeś fajna mapkę gdzie wykręciłes fajne staty. Co mape nie mam po 40 fragów. Raz wyjdzie mapka raz nie. Raz tapa za******z że sam mało co z krzesła nie spadniesz a raz ty takie dostaniesz i to od jakiegoś no-name. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Witaj Graczu. Zostałeś odbanowany. Twoje SSy bądź odwołanie od bana zostało rozpatrzone pozytywnie. Wracaj do gry i pamiętaj, aby grać czysto.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...