Skocz do zawartości
PatrickStarfish

 zamknięty Bugi i niedociągnięcia

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, natrafiłem na ten serwer przed chwilą, przez przypadek. Jak można było się spodziewać o 3 w nocy, na serwerze uświadczyłem tylko boty. I tutaj zdziwiło mnie parę rzeczy (nie wiem czy aktualnie trwają jakieś prace nad serwerem i stąd wynikają błędy, szczerze byłem pewny że serwer jest w fazie beta testów, ale widzę że stoi już jakiś czas). Jeśli te błędy wynikają z prac nad serwerem albo beta testów to proszę zignorować mój post. A o co mi dokładnie chodzi: 

1. Z botów leci normalnie exp na klasy, i można na nich wykonywać misje (wbiłem w chwile 10lvl na amadeuszu i 4 na elektryku, zabijając tylko boty)

2. Z botów lecą monety (po 1 za kill, i bodajże 3 na koniec rundy)

3. Pomimo tego, że leci z botów normalnie exp i monety to wpisując /rank kd ratio wychodzi na 0/0 

4.Pomimo tego, że na serwerze są skrzynki i klucze, skiny można normalnie wybrać (skiny do wszystkich broni, i rękawiczki, z niewiadomych przyczyn tylko noże są zablokowane)

5. Z niewiadomych mi przyczyn dostałem skrzynkę i kluczyk, z których dostałem prawie 900 monet, to chyba zbyt duża nagroda patrząc na to, że perk kosztuje 30 monet?

6. Perki mają swoją żywotność, jednak nie da się jej w żaden sposób zregenerować

7. /rynek nie działa

8. Dostałem perk (nie pamiętam dokładnie nazwy teraz chyba coś w rodzaju "zwinność") zwiększający o 80 pkt kondycje. Postać biegała zdecydowanie szybciej, ale przy tym zbugowały się skoki (skok był dużo niższy niż normalnie, i krótszy) 

9. Predator nie jest predatorem, a "samonaprowadzającym" HE, który w żadnym stopniu nie działa inaczej niż HE na każdym innym serwerze

 

Na plus na pewno mogę zaliczyć sprawne wyświetlanie informacji o otrzymywanych i zadawanych obrażeniach, sprawny autobalans drużyn, dobry host (ping jest stabilny w okolicach 7, nie jak na jakiś ukraińskich serwerach po ponad 60). Dobre działanie /ks (oprócz pkt 9)  i umiejętności klas. Dobry i czytelny interfejs, AMX też na wysokim poziomie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Serwer różni się od pozostałych skrzynki i klucze działają kompletnie inaczej , rynek jest ciagle usprawniany , perki mają mieć  żywotność gdyby było coś w rodzaju /repair to ktos miał by staty 40/7 z legendarnym perkiem , na botach rankingu się nie nabije , klucze monety  exp owszem można  i ogólnie serwer jest jak pociąg gdy valve wypusci nową aktualizacje to znaczy , że szyny są złe i sie serwer wykoleja( bugując klasy , rynek . perki itp dlatego nowe błędy powstają). 

Dzięki za wypunktowanie wszystkiego na pewno przydadzą się te informacje pozdrawiam.

Edytowane przez femarix
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.
Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...