Skocz do zawartości
smurf1

 odrzucone UNban

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick podczas gry: ?
Godzina, data zdarzenia: 19:25
Mapa:  de_mirage
STEAM_ID / IP: 

STEAM_1:0:455938856

Uzasadnienie: chodzę sobie gram z magiem jakieś typki się nakręcają że mam jakieś wh i widzę że jakiś admin mnie ogląda bo grałem kiedyś na tej serwerowni więc wiem jak to wygląda to się z nich śmieje i mówie że mam haxy dla żartów a tu nagle ban za nic gdzie nic nie zrobiłem proszę o szybkie wyjaśnienie sprawy i według mnie ten admin się wtedy nie nadaje skoro niemożne odróżnić czystej osoby od haxa 

@Kszymek hmm no wiesz wpisujesz sobie w konsole status i widzisz nicki i sobie tak myślisz dlaczego jeden typ jest wypisany ale go tu nie ma ale jest akurat adminem widać że troszkę mało ogarniasz a tamten post był pisany ponad rok temu i jak widać vaca nie mam bo nie chatowałem ale każdy jest człowiekiem i może się pomylić ale lord e z tego co zauważyłem to taki słaby admin daje perm gaga bo nie umie dać na czas a później odgagowuje i jeszcze daje perma za obrazę tego samego dnia jak zauważyłem w source mod a pozatym ty się chwalisz tym że masz admina na arenkach 1v1 wogole tam nie grając praktycznie i się śmiejesz z tych co są tam adminach i grają tam ale to szczegół 

czekaj co on dał łukowi unbana nie no XD z tego co wiem administracja nie może dawać sama unbanów kogo wy macie w administracji  a poza tym sprawdź demko czysty jak łza myślisz że po ponad roku jak miałbym haxy nie dostał bym vaca i jeszcze nie miałem tutaj tylko na only awp a na only mirku grałem normalnie ale dość rzadko 

no więc tak @lord e 

runda od 1-8do4-8 trolowanie/uprzykszanie gry może i tak dało by się zaliczyć ale za to z tego co wiem nie ma perma więc mogłeś mi dać bana na 1h czy 2 ale perma to jak dla mnie o wiele wielka przesada
20:28 XD było słychać tą awp i nawet jej nie zabiłem tylko się wcelowałem
20:42 słyszałem z shorta i nawet dostałem info
24:48 słyszałem go bo tupał jak słoń i wszedłem wcelowany w niego mniej więcej a mag ma rozrzut  

od 15-35 nwm co się działo za duża rozbieżność czasowa w tym czasie mogło się zdarzyć dużo akcji których nie rozpisałeś co jest twoim błędem 

Nieobejrzałem tej sytuacji ponieważ napisałeś 15-35 zamiast 15:35 i myślałem ci chodzi że przez cały czas ten aimbot a demko da się przewijać więc poprostu przewinelem odrazu do 20 minuty 
Wiem jak się ustawić itp bo gram w tą grę nie od dziś jak dla mnie dowodów praktycznie nie ma admin coś znalazł bo musiał 

a łuk spamując i przeszkadzając wszystkim niedostał żadnej kary wieć dobry admin

 

proszę o szybkie rozpatrzenie sprawy i rozliczeniem się z adminem bo dla mnie to co on robi to jest jakaś masakra i amatorka dziękuję bardzo

Edytowane przez smurf1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


wiem ze temat nie dotyczy mnie ale samo to ze widziałeś ze cie spektował jest dziwne bo tak sie nie da zobaczyc jak ktos jest na niewidce czyba ze ogladał cie na normalnym spekcie a miałęs juz u nas bana nawet z twojego profilu pisałeś  prożbe która była odrzucona

już dał łukowi unbana poprostu sie pomylił co nie zmienia postaci ze masz u nas bana 

 

Edytowane przez Kszymek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


http://o22a.gotv.pro/srv55537/auto-20200829-1856-de_mirage.dem.zip

10:30 
15-35 aim
runda od 1-8do4-8 trolowanie/uprzykszanie gry
20:28 awp wcelowana nie wychyliłeś czekałeś i odrazu gdy podeszła wyszedłeś 
20:42 ??
24:48 celownik 
jakoś wiesz jak się ustawiać i podchodzić do rund 

15-35? tez słyszałeś i celownik ci poleciał? "

"od 15-35 nwm co się działo za duża rozbieżność czasowa"-no jak dla mnie aimbot :) jak rozpisywałeś tamte momenty to zapewne oglądałeś demko to tylko ten moment  pominąłeś. Chyba ze wszystko pamiętałeś na pamięć oprócz tego(15:35 chodzi mi o moment w demku)

Edytowane przez lord e
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Witaj Graczu. Twoje SSy bądź odwołanie od bana zostało rozpatrzone negatywnie.
Zostałeś uznany za cheatera i dalsza gra na naszych serwerach jest dla Ciebie zabroniona.
Jeśli się z tym nie zgadzasz napisz odwołanie od bana. Masz na to 48 godziny od tej chwili. Przysługuje Ci jedno odwołanie od bana.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...