Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Ciekawe że nikogo nie obrażam tylko napisałem o glocku że z tym biegają i zabijają a co do nabijania statystyki to ciekawe xd, piszesz skargę dlatego że na mm nie odzywałem się, oraz ustawiasz sobie nick na Antek płaczuś gumienny i co do vipa to nie ma nic związanego z tym, przyjdź z normami dowodami oraz napisz poprawnie powód

Oraz z tego co wiem nie muszę dawać ostrzeżeń i to kszymek dał ci bana nie ja więc nie rozumiem po co ta skarga 

Piszesz o kszymku że nie sprawdził nie o mnie, ty co chwilę jak wbijesz ma serwer udajesz jakieś dzieci i wyzywasz graczy, czasami przymykam na to oko no bo każdemu się zdarzy

a co do narzekania to to nie było narzekanie tylko powiedziałem po prostu kszymkwi ze jest dużo, ale fakt bo jest troche, a mało gra jest tak ja kszymek cebula aquip(chyba) ruby(chyba) cebula wonsz lord kusiox i lolson jako właściciel więc niezłe 6 adminów jak jest 9 (chyba ze ktoś juz z nich nie ma)

 

@Kszymek wypowiedz się 

Edytowane przez GumisTenGlobal
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


zacznijmy od tego ze podaj moment w którym wyzwałem lolsona za to ze dał tyle adminów bo mi sie wydaje ze to nie byłem ja daj demko na którym wyzwałem bo tez mi sie wydaje ze nie ma takiego momentu ora mozesz dac demko kiedy kogos nie sprawdziłem i nie było reakcji z mojej strony tez mi sie wydaje ze nie ma takiego momentu a jak juz kogos nie sprawdzam to albo dlatego ze spamujesz ciagle ze ktos odwalony itd bo ktos cb zabija albo dlatego ze juz go sprawdząłem przed chwilą. nigdy nie mowiłem ze lolson robi zle bo duzo adminów przyjoł i to nie były moje słowa a co do tego ze nie dostajesz ostrzen to majac kiedy admina powinienes wiedziec ze nie mam takiego obowiazku a tym bardziej jak nim byłes to znasz regulamin wiec nie mam cb jak pouczać dostałeś juz 29 mutów oraz 4 bany za obraze moge dać ss z sours bansa jesli bedą potrzebne wiec nie widze powodu żeby ciebie upominać skoro miłes tyle mutów i banów i miałeś admina wiec znasz regulamin 

 

nastepnym razem wejs demko daj na moja wine bo na tym nie ma zadnej mojej obrazy ani tego ze nie wypełniam swoich obowiązków

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


gazik.thumb.png.8ff767e837f2b91426b91bf2fe09521c.png

@Gazik Dodaje tresc Twojej skargi, zeby wszystko bylo jasne.

Po pierwsze: otrzymujesz ostrzeznie za spam. 

Po drugie: Wystaczy tych prowokacji z Twojej strony. Caly czas szukasz wszedzie problemow - tak zachowuje sie byly admin? Piszesz skarge, w ktorej przyznajesz sie do grania na MK, aktywnym banie i wyzywani adminow od "chu****". Gratuluje inteligencji.

W tym momencie dostajesz bana na tydzien i radze przemyslec swoje zachowanie, jezeli chcesz jeszcze pograc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.
Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...