Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Data/czas zdarzenia:13.15 1.09.2020
Nick Admina/Gracza:Kszymek
Dowód(Ss'y/Demko):http://o22a.gotv.pro/srv55537/auto-20200901-1301-de_mirage.dem.zip (do 20minuty demka)

Uzasadnienie:Grałem na nicku Mama in my stołowy i był początek meczu i nagle wbił cziter o nicku stew chłop ewidentnie był odpalony. Strzelał pre fire i magiczne głowy zarazem. No i na serwerze był Kszymek i Gumiś to ludzie pisali ze odpał zeby go sprawdzic i nie poszedł w momencie jak to zgłosili inni gracze chyba po prostu nie zauwazył no to poszedł na specta i zaczął go sprawdzać. I był na tym spectcie dobre 10 a i tak on dalej nie miał perma po mimo ze chłop sie nawet nie krył z tymi cheatami i sie zdenerwowałem i napisałem mu tak cytuje "zbanuj go do ch**a przeciez masz demko" po czym jeszcze dopisałem "nawet jak napisze odwołanie to masz demko" i nie było reakcji i chłop dalej strzelał głowy jak chce i wkoncu napisałem ze do ch**a jest ta administracja bo chłop sie nie kryje i nie ma bana a on go sprawdza od 10min po czym cos jeszcze napisałem nie pamietam co to było bo na szybko to pisałem bo akurat miałem clutcha to dostałem gaga na 60min i napisałem mu na u@ ze to potrafi robic najlepiej to mi odpisał ze jeszcze raz z komentuje to dostane bana na 10min. Z tego co widze to ten stew dostał perma dopiero 4 minuty temu jak to pisze tak więc 25minut sprawdzania chłopa na perfidnym aim botcie i wh to dobry wynik. Oczywiście nie mówie ze nie zasłurzyłem sobie na tego gaga ale poniosły mnie wtedy emocje i przepraszam za to ale jak mozna sprawdzać 25 minut chłopa co leci i strzela głowy jak chce. Obstawiam ze i tak nie dostanie zadnej reprymendy bo przeciez musi miec dowody na to ze chłop leci na aim botcie i wallhacku który srednio rozwinięta małpa by widziala ze cos nie tak jest . Pozdrawiam
Świadkowie: HUBI i reszta serwera

edit.EMM ktoś z wyzszej administracji? to czemu ty mi dałes bana od razu na godzine jak wbiłes na serwer. tak zdradzałem cie zebys wkoncu cos zrobił z tym typem bo jak sie zgłasza na u@ to masz gdzies to co tam sie pisze. I nie mowvze nie miałes nie wystarczających dowodów bo ci pisałem na u@ zebys go zbanował bo masz demko i nawet bym ci je  rozpisał jakby napisał odwołanie. Jesli gra jego jak byłes na spect wyglądała na normalną to ty jestes nie normalny naprawde duże XD dla ciebie 

edit2. czekaj czekaj czekaj napisałes ze gdybys sie słuchał mnie to by połowa serwera czystych graczy dostała by bana. Że co proszę ?! Gram na tym serwerze ze tak regularnie od przed wczoraj i kiedys czasami wbiłem postrzelać ale to dosłownie na 15-30min. I jak ja przez te 3 dni byłem na serwerze to byles w tym samym czasie co ja na serwerze dzisiaj po tej akcji i wczoraj jakies 20-30min i zgłosiłem moze z 3-4 osoby zebys sprawdził kogoś i to tak było dla ciebie za duzo bo nawet nie szedłeś na specta tak więc nie mów mi ze zgłaszam praktycznie kazdego!

Edytowane przez Dr. Pepper
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


sprawa wygladała tak że chłop grał nawet czysto i nie chciałem banować go bo nie miałem wystarczajcej ilości dowodów zreszta mozna zobaczyc na demku ze kolega grał nawet czysto natomiast ty dostałeś gaga wiesz dobrze za co zreszta juz nie 1 z tego co widze tylko któregoś z koleji 6-7 po czym ci napisąłem ze jeszcze raz coś napiszesz na u@ co jest nieodpowiedznie to dostajesz bana na 10 min po czym napisałeć pocałuj mnie w dupcie czy cos w tym stylu i opuściłeś mecz a miałeś już dostać bana na 4 h za obraze admina i ignorowanie tagze ja prosze kogoś z wyzszej administracji aby nałożyć na ciebie bana 

steamid: STEAM_0:0:483988125

link do twojego profilu: https://steamcommunity.com/profiles/76561198928241978

 

tak jak juz pisałem nie miałem wystarczajacych dowodów aby dac mu bana a ty niepotrzebanie tylko zdradzałeś ze ktos go spektuje bo to było wiadome ze wtedy bedzie grał czysto a ty pisąłeś ze masz wszytsko na demku jak bym sie ciebie słuchał to by połowa serwera leciała za czystą gre na serwerze 

pozdro

edit: właśnie wbiłem na serwer i tam grałeś tak że sam tobie dałem bana 

edit2: moze dlatego ci nie dałem bo wyszedłes z serwera a skoro teraz grałeś to dostałeś proste dla mnie temat zakniety czekam az ktoś sie wypowie z administracji w tym temacie

Edytowane przez Kszymek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Admin banujący ma prawo nagrać demko przez tyle rund ile uważa to za słuszne. Powinien posiadać konkretne dowody w razie odwołania jednego ze zbanowanych. Takie zachowanie jak Twoje totalnie nie pomaga. Tacy "napaleńcy" jak ty utrudniają im pracy, czy też demaskują, że ktoś właśnie nagrywa daną osobę. Za takie zachowanie również otrzymałbyś ode mnie bana, cierpliwość to podstawa, a Tobie totalnie jej brak - admin również może ją stracić, a w tym wypadku do Ciebie. Skarga niesłuszna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.
Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...