Skocz do zawartości
ALJZK

 odrzucone Odwołanie od bana

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick podczas gry: Pawcio
Godzina, data zdarzenia: 15:10 06.09.2020
Mapa: de_mirage
STEAM_ID / IP: STEAM_1:1:511465072
Uzasadnienie: Wbiłem na serwer podczas zmiany drużyn i zbugował się vip miałem na pistoletówce AWP poszedłem do okna admin mi zwrócił uwagę że jak zabije to dostane bana w tym samym momencie co zabiłem potem nie grałem z awp tylko deagle gdzie mówię że nie wiedziałem i admin dał mi bana oczywiście bug nie był specjalny więc zamiast dać upomnienie czy coś to odrazu banik admin to chyba był @KUsioX
Edit #1 ban był na 10 minut ale sam fakt że jest napisane nie bugujemy mapy a to sie samo zbugowało i nieważne czy bym wyrzucił bo ktoś inny by to wziął i zabił cały serwer a ja tylko 1 osobę bo za wolno powiedział.
Edit #2 chłopie ale ja jej nie kupiłem ja ją dostałem
rozumiesz ?

Edytowane przez BezImienny
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Nie znajomość Regulaminu więc po co się wypowiadać tylko mój czas i administracji na forum zmarnowałeś wiedząc to że był to słuszny ban tylko na 10 minut. A to że nie znasz regulaminu to radzę się zapoznać.  Pozdrawiam. Zakaz kupowania w rundzie pistoletowej broni innej niż pistolet oraz podnoszenia takowej. Wyjątkiem jest zeus; Punkt 4. z Regulaminu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ban słuszny, poza tym nie odwołujemy się od banów do 30 minut.
Nieznajomość regulaminu nie usprawiedliwia, tym bardziej, że została Ci zwrócona uwaga.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Witaj Graczu. Twoje SSy bądź odwołanie od bana zostało rozpatrzone negatywnie.
Zostałeś uznany za cheatera i dalsza gra na naszych serwerach jest dla Ciebie zabroniona.
Jeśli się z tym nie zgadzasz napisz odwołanie od bana. Masz na to 48 godziny od tej chwili. Przysługuje Ci jedno odwołanie od bana.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...