Skocz do zawartości
V4JP3R

 zamknięty Ban za nic

Rekomendowane odpowiedzi

Data/czas zdarzenia: Dawno, nie pamiętam już
Nick Admina/Gracza: prawdopodobnie był to kszymek
Dowód(Ss'y/Demko): Jak już wspomniałem dawno to było
Uzasadnienie: Nie pamiętam jaki miałem nick juz na tym koncie ale moge podac steam id i link do profilu moze to pomoze / STEAM_0:0:550624768 / https://steamcommunity.com/profiles/76561199061515264 . Dostałem perm bana niby za "cheaty" ale kszymek chyba nie do konca wie co to sa cheaty 

Świadkowie: Nie pamietam już 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


po 1 dziwne ze nie pamiętasz nicku dziwne trochę

po 2 daje demko i je rozpisze:

0:43 +b (idealnie gdy na głowie strzał oddany)

1:27 +b (niezły flick i strzał oddany idealnie gdy na głowie)

1:37 +b to samo

2:15 +b to samo

3;33 mogło być lucky ale tez dziwne

3:58 +b to samo co u góry

4:24 +b to samo 

tych akcji jest dużo więcej większość to flicki bez przymierzenia i od razu one tap w głowę polecam niektóre akcje zobaczyć w 0,5 albo 0,25 dziwne troche i zawsze po 1 strzale głowa czasami było więcej ale to widać ze się offałeś według mnie oprócz wspomagania celowania był triger bot 

Pozdrawiam :)

Demko w załączniku

Edit: zapomniałem napisać że nick kolegi to oneshot

 

 

onetap.dem

Edytowane przez Kszymek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


teraz tak przeszukując profil kolegi natrafiłem na grupe w jakiej jest i jest tam viper moderatorem tej grupy na steam pozatym dziwne ze styl tego kto to napisał też podobny jeszcze lepsze jest to że właśnie viper przegladasz ten temat a lubiałeś już nie raz grać na nowych kontach troszeczke smierdzi mi to i wiem że to ty grałeś i w takim wypadku jesli faktycznie sie okaże że odpalony to także ban powinien wpaść na twoje mein konto ss w załączniku link do twojego main: https://steamcommunity.com/id/v4jp3rr/

 

Edit:

dziwne troszeczke  moze wbijecie discor razem i zagracie ze mna i sobie pogadam z twoim kolega ale teraz i kolega nieaktywny na forum a ty tak dziwne 

tylko nie próbuj z 2 przegladarek sie logować bo już zapóźno

 

Edit2: po 2 pozyczyl mi to konto z 5 razy ale juz z banem na serwerze, to powbijalem w grupy?

chwila z jakim banem jak bana dzisiaj dostał to juz 5 razy zdarzył ci pożyczyć konto w 3 h 

sam sie plączesz

viper.png

viper 2.png

Edytowane przez Kszymek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


yhmm

po 1 to jest konto kolegi jak juz nie moje 

po 2 pozyczyl mi to konto z 5 razy ale juz z banem na serwerze, to powbijalem w grupy?

po 3 przegladalem forum jak codzien pod wieczor 

po 4 kolega ma 103 godz ranga dmg(wczesniej supreme) 30 meczy wygranych na jakies 50+ rozegranych i jakos tego vaca nie ma? dziwne troche 

Edytowane przez V4JP3R
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Tak btw to demko nie jest moje no na demku jest chlop z nickiem oneshot, a po sprawdzeniu wczesniejszych banow kszymka widze ze mialem nick EZ clap clap ban z 11 czerwca 

Edytowane przez V4JP3R
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

chywila teraz sie kompletnie pogubiłem tu viper pisze ze to jego kolega i pododawał do grup a tu kolega ez clap clap pisze ze to nie jego konto dziwne troche a jeszcze dziwniejsze to ze na tym 2 koncie nie ma wgl vipera w znaj a tamte konto ma dziwne troche wyglada na to ze juz 2 razy perm poleciał dla vipera a tera zmysla jakies konto które dostało bana 3 miesiace temu i piszesz idealnie w dzien w którym zbanowąłem typka który jest twoim znajomym a i 2 posty wyzej sam napisałes ze ma 105 h i dmg jest ss i ostatnia linijka twojej wypowiedzi zdecyduj sie o które konto chcesz unbana viper bo moze juz jest z 5 kont z banem 

edit pisze juz w tym poscie bo przez przypadek dałem pusty post wiec i tak bedzie przejzysciej

edit2: viper twierdzi że to jego kolega i ze ty tez ja czekam teraz na to az sie wypowie jakis moderator a skoro viper zna obie osoby ez clap clap i oneshot to niech moze sie wypowie ile to ma kolegów

 

Ez clap clap: https://steamcommunity.com/profiles/76561199065547095

tu podajesz całkowicie link do innego profilu bo po steamid wyskakuje taki profil a nie tamten

edit jak wejdziesz w sours bans to tam jak wyszukasz ez clap clap i po steamid wejdziesz na profil to wyskakuje ten co wyzej podałem a nie ten co ty teraz podałeś

edit czyli wychodzi na to ze masz juz u nas 2 permy

edit jak nie 2 permy jak na 2 nickach jest perm i na 2 kontach nie da sie dac bana na nick tylko na konto

viper3.png

Edytowane przez Kszymek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


11 godzin temu, Kszymek napisał:

 

chywila teraz sie kompletnie pogubiłem tu viper pisze ze to jego kolega i pododawał do grup a tu kolega ez clap clap pisze ze to nie jego konto dziwne troche a jeszcze dziwniejsze to ze na tym 2 koncie nie ma wgl vipera w znaj a tamte konto ma dziwne troche wyglada na to ze juz 2 razy perm poleciał dla vipera a tera zmysla jakies konto które dostało bana 3 miesiace temu i piszesz idealnie w dzien w którym zbanowąłem typka który jest twoim znajomym a i 2 posty wyzej sam napisałes ze ma 105 h i dmg jest ss i ostatnia linijka twojej wypowiedzi zdecyduj sie o które konto chcesz unbana viper bo moze juz jest z 5 kont z banem 

edit pisze juz w tym poscie bo przez przypadek dałem pusty post wiec i tak bedzie przejzysciej

viper3.png

 nie mowie ze to konto ez clap nie jest moje bo jest moje (a raczej nick na ktory bana dostalem) a demko podales jakiegos randoma o nicku oneshot

edit: ez clap clap to nick na ktorym dostalem bana to dalej jest to konto ktore podalem w opisie ale widze ze kszymek to mistrz i szuka dalej kont skoro pisalem juz z 3 razy o tym

Edytowane przez V4JP3R
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Po dluzszym wyszukiwaniu znalazlem mialem wtedy nick maci3kPL steamid  to samo co podalem w temacie, bana dostalem od angelofficial 

edit; nie 2 permy tylko nicki zmienialem czesto 

Edytowane przez V4JP3R
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.
Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...