Skocz do zawartości
nnnnxd

level na minusie

Rekomendowane odpowiedzi

mam problem wchodze wczoraj na serwer a tu poziom 1 potem poziom na minusie doświadczenie tez i 300 życia pograłam chwila i na jakiś czas mi się naprawiło wrócił moj level i wszystko lecz dziś zrobiło mi się to samo. Co się dzieje ?!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Surfer zastanów się co ty piszesz... "Temat do zamknięcia", gdyby był do zamknięcia to dawno byłby zamknięty, temat rozpoczęty jest 2 grudnia.. bez sensu jest twoje pisanie "Problem nie występuje", nie jesteś ogółem ażeby pisać za wszystkich. Temat jest po to otwarty, aby każdy komu przytrafi się takie coś napisał ... a więc przemyśl kilka razy zanim coś napiszesz.. Taka rada. To że problem nie wystąpił u Ciebie nie oznacza że nie ma go na serwerze... 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Spróbuj zagrać inną klasą, lub po prostu poczekać do resetu.

 

Lvl klasy nie jest ważny, bo i tak dostajesz za nią wszystkie umiejętności.

 

Takich tematów było już "tysiąc", w owych tematach jest napisane wszystko co zrobić.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Reset był,ale ja miałem tak. Zabiłem jednego gościa i od razu 500k lvl .Teraz są crashe co kilka minut(2-3) i jak sie zabije kogośto się dostaję level 8kk . Ogarnijcię to ,albo zmieńcie mod serwera.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

Reset był,ale ja miałem tak. Zabiłem jednego gościa i od razu 500k lvl .Teraz są crashe co kilka minut(2-3) i jak sie zabije kogośto się dostaję level 8kk . 

 

 

 

 

Coraz częściej widać graczy z lvl  na  minusie... Próbując im to wytłumaczyć to bardzo, bardzo ciężka sprawa :/  Proponowałbym zmniejszyć troszkę exp bo po resecie wpisując /freelvl dostaje się 150025 lvl zabijasz gościa i masz ponad 360k  znowu i ponad 400k :/ 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


@Ernie masz opcję "Edytuj"... 500K nie ma OP, więc zajmuje się nim OP Sieci lub S@. Pamiętaj, że tutaj nie ma tylko 1 serwera tylko ponad 20 (Które mają OP albo również zajmuje się nimi ktoś z "czerwonych"), a Administracja ma też swoje życie prywatne i nie zawsze może pomóc. Wkrótce nie będzie błędu, wystarczy poczekać. To nie jest takie łatwe jak się myśli, trzeba znaleźć przyczynę, usunąć/poprawić ją, sprawdzić i potem błędu nie będzie albo trzeba szukać jeszcze raz. Jest to serwer unikatowy, ponieważ drugiego 500K nie ma. To całkiem co innego niż np. ODD2 albo COD 801. Duży poziom i duża ilość doświadczenia = Błędy.

 

Jak pisałem wcześniej, CZEKAJCIE.

 

 

 

Pozdrawiam. AGAR.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

@Ernie masz opcję "Edytuj"... 500K nie ma OP, więc zajmuje się nim OP Sieci lub S@. Pamiętaj, że tutaj nie ma tylko 1 serwera tylko ponad 20 (Które mają OP albo również zajmuje się nimi ktoś z "czerwonych"), a Administracja ma też swoje życie prywatne i nie zawsze może pomóc. Wkrótce nie będzie błędu, wystarczy poczekać. To nie jest takie łatwe jak się myśli, trzeba znaleźć przyczynę, usunąć/poprawić ją, sprawdzić i potem błędu nie będzie albo trzeba szukać jeszcze raz. Jest to serwer unikatowy, ponieważ drugiego 500K nie ma. To całkiem co innego niż np. ODD2 albo COD 801. Duży poziom i duża ilość doświadczenia = Błędy.

 

Jak pisałem wcześniej, CZEKAJCIE.

 

 

 

Pozdrawiam. AGAR.

 

 

Wiesz co człowieku. Ja mam już doświadczenie 8letnie w CS i wiem jak to wygląda i nie musisz mi mówić tego. Od kiedy funkcja "edytowania" ma możliwość bumpowania tematu? Jestem graczem,inni również i też tego wymagają aby poprawnie wszystko działało.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ernie, skoro masz taki zasób wiadomości, że pouczasz gościa co dobrze pisze, to może napiszesz jak ten błąd naprawić i będą wszyscy zadowoleni? jeżeli nie potrafisz to nie rób z siebie nie wiadomo kogo tylko jeżeli zależy Ci na grze to cierpliwie czekaj. Tyle w temacie.ó

 

 

 

 

 

@Edit

 

Nawet dla pokazania swoich umiejętności oraz wiedzy bym to zrobił na twoim miejscu... Skoro za takiego się uważasz, ale jeżeli nie chcesz tego nam wyjawić jak to naprawić to nie pośpieszaj nikogo, tylko spokojnie czekaj, irytuje mnie takie coś. Tyle w temacie.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


@@Hastu Wiesz, może i mam zasób wiedzy ogromny, ale to nie mój serwer, nie jestem jego opiekunem, nie rządzę się nim. Zresztą ja i tak tylko lubię pograć na tym serwerze. Jakbym miał zostać opiekunem, to ja nim nie zostanę, ponieważ nie dysponuje pieniędzmi na opłatę serwera. 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...