Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Data/czas zdarzenia: 12.09.2020 godz.23
Nick Admina/Gracza:Kszymek
Dowód(Ss'y/Demko):http://o22a.gotv.pro/srv55537/auto-20200912-2239-de_mirage.dem.zip
Uzasadnienie: Naprawdę? Wyzywam sie z gosciem który dla całego serwera był odpalony ale nie dla Kszymka ale to pomijam. To tak wyzywamy się wszystko normalnie wyzywam sie z tym typem i domyslałem się ze pewnie dostane gaga więc przestałem pisać i po chwili Kszymek zaczął dawać muty na mikrofon gdzie sie wyzywalismy na czacie co dla mnie jeszcze bardziej jest smieszne. No i dał kazdemu mute na 30min a ja mu napisalem ze bardziej powinien gaga dać i ze jak nie zna to mu podałem komende na gaga po czym ja dostaje bana na 1h a typek mute na mikrofon na 30min gdzie nikt nic wtedy nie mowił bo bylismy w przeciwnych drużynach. Oni mają jakieś fory ze dostają tylko muty a ja dostaje od razu bana ? Wiem ze mozecie powiedziec ze miałem sie uspokoić a dalej wyzywam ale tak nie jest. Od momentu skończenia się mojego bana na tydzień nie dostałem zadnego mute/gaga jedynie wczoraj bo napisał do kszymka ze strzela w biegu jak bot po czym napisał ze zaraz dostane bana tu mu odpisałem ze proszę bardzo banuj mnie chociaż sobie ego podbudujesz no i dostałem na 10min tak więc no. Chłop mi nie daje mute/gaga jak wyzywam tylko od razu bana a innym daje muty/gagi. Nie rozumiem tu czegoś jestem jakiś inny czy co? Rozumiem ze po moich ostatnich skargach nie prezentuje się dobrze ale teraz to moim zdaniem Kszymek mnie po prostu nie lubi albo nie wiem co on ma do mnie. Dodam tylko że wczoraj pare rund przed moim banem na 10min kszymek gdy zginął napisał do osoby co go zabiła ze jest "ch*j" po czym powiedziałem mu ze taki admin a wyzywa po czym mnie przeniosło i odpisał mi tekstem "co tam brzeczysz". Po czym po 2 rundach dostaje bana za napisanie Strzelasz jak bot w biegu oraz To mnie banuj chociaz ego sobie podbudujesz na 10min za rzekomą obraze admina. Przepraszam za słownictwo ale k***a ten chłopaczek daje bana tylko mi i Czarnemu za niby obraze po napisaniu 1 zdania a reszcie daje gagi lub całkowite wyciszenie (blokada na mikro i czat) pomimo np wyzywania sie na czacie. Chłop sobie naprawde chyba podbudowuje ego tymi banami. Naprawdę Lolson czy inni admini m.in Max Bugs czy Born bo pewnie wy bedziecie sie zajmować tą skargą zastanowcie się albo nawet mozecie zapytac ludzi na serwie jakim adminem jest kszymek a jakim np kusiox i czy chcecie zeby miał dalej tą funkcje. Ja do niego nic nie mam oprócz tego ze daje mi bana a reszcie daje mute/gaga. Dobrej nocy życzę <3 

Świadkowie: Serwer w tym czasie między innymi @KennyS v2 (jezusek)

EDIT. Nie pisze skargi z powodu ze nie zbanowałes tego typa bo w to mam za przeproszeniem w du**e chodzi mi o to że banujesz mi za kazde słowo a innym graczom dajesz muty pomimo ze DEMENTORKA bardziej wyzywa niż ja a jej dajesz mute na 30min albo nie reagujesz . Kolejna sprawa nie chce mi sie szukać demka na którym wyzywałes bo to napisałem dodatkowo. I nie rozumiem po cholere wysyłasz link z ostatniej skargi. W trakcie tego bana przemyślałem tą sprawe i przestałem być toxic. Wczoraj tylko raz napisałem to co wyzej ująłem w swojej wypowiedzi i dzisiaj 50min temu tak więc o co ci chodzi? Tak samo w podaniu twierdzisz ze cie prowokuje czym bo napisałem ze bedzie lepszym adminem od kogoś innego i w nawiasie dałem "nie kusiox".Jeśli cie to uraziło i ci to pomoże to informuje cie ze juz z edytowałem i nie ma tego tak więc no. Przypominam ze nie wszystko się kręci wokól ciebie. W podaniu chodziło mi bardziej o  Lorda który bawił sie adminem i korzystał z opcji m.in. naćpania, oslepienia czy slapowania, jeśli cie to w jaki kolwiek sposób uraziło popracuj nad samo krytyką albo zrozum że nie wszystko kręci sie wokół Ciebie. A tak szczerze ja do ciebie nic nie mam bo często jak jesteś w grze i trafi sie cheater na serwerze to jak napisze do ciebie to wbijasz go i banujesz i za to cie szanuje ale nie rozumiem twojego toku myślenia w dawaniu mi bana za kazde słowo a innym graczom tylko mute/gaga 

CZEKAJ CZEKAJ napisałes ze nie zauwazyłes ze dałes mute a nie gaga?! Masz admina od kilku miesięcy na 1vs1 i dobre z 2 miesiące na only mirku a dalej ci się mylą komendy i to za kazdym razem jak kogoś masz zgagowac? I zmieniasz to jak ci powiem ze dałes mu mute a nie gaga. Nie rozumiem  tu czegoś. I w takim razie to musisz isc do okulisty bo zawsze dajesz zamiast gaga dajesz mute jak ja jestem na serwerze albo zamien na klawiaturze g z m i wtedy ci sie nie pomyli

edit2 Owszem znam regulamin i nie powiesz mi ze dalej wyzywam ludzi kiedy i gdzie popadnie bo tak nie jest mozesz zapytac ludzi na serwerze. Po 2 według ciebie 3 bany za obraze to jest bardzo dużo? Po 3 co ty wgl piszesz jak nie wyzywali jak chłop pisze do mnie czy do dementorki teksty typu "zamknij pizde syfie" i jeszcze coś pisał. Po 4 nie powiesz mi ze Czarny wtedy nie wyzywał bo chlop wyzywa kazdego na kazdym kroku a mu nic nie dajesz bo to twoj kolega. Rozmawiałem z 5 osobami w tym 2 to admini lub byli admini tego serwera a reszta to stali gracze MH Only Mirage i kazdy powiedział mi to samo. Chodzi mi o to że kazda osoba mi mowi ze nie banujesz i nie reagujesz na wyzywanie czy trollowanie nie których osób bo je lubisz i występuje u ciebie tzw. Kolesiostwo. I zastanawia mnie jeszcze 1 rzecz. Jak to jest że na arenach 1vs1 było na ciebie tyle skarg i teraz ja pisze kolejną skarge. Inni ludzie też narzekają na ciebie tylko nie piszą skarg bo im sie zwyczajnie nie chce.

Edit1.Popatrz uważnie i zobacz n czasy mutow 3/4 moich mutow to mute na 1min lub różny czas ale od razu unmute dostawała bo dawałem nowym adminom sprawdzać komendy na sobie żeby się nauczyli. I tam z 1/4 mute dałem sobie sam żeby sprawdzić czy działa wszystko tak jak powinno. 

PS. Zobacz sobie powody mute

Edytowane przez Gazik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


wygladało to nastepująco wszystkie osoby które sie wyzywały dostały muty na mikro na 30 min pisałem 2 razy zeby sie uspokoili oraz mówiłem to stronie ct na mikro nikt sie nie uspokoił dlatego poleciały 4 muty były to jakieś tam wyzywania wiem dałem muty a nie gagi moj bład chwile pozniej to poprawiłem i maja te gagi ale to zwyczajny bład sie spytałem druzyny mojej czy oni widza co pisze dementorka która dostała bana bo widziałem ze po gagu pisze i sie okazało ze widza tagze wtedy zauważyłem ze zamiast gaga poleciały bany a ty bana dostałeś za to ze napisałeś "twoja stara jest jak zmywara wkładasz i sika " chyba to był taki tekst i za to dostałeś bana na 1 h chociaz powinieneś dostać na duzo dłużej po tej ostatniej akcji dam linka do tej skargi ostatniej a co do tego "ch*j" to chciał bym zobaczyć demko i do kogo to napisałem i czy napewno to było do niego ze to 0n jest "ch*j" czy poprostu z wkuzenia tak napisałem bo cos mi tu nie pasuje a po osotatnim banie na tydzień nic kompletnie sie nie zmieniło a co do tego ze chłop był odpalony ja ogladajac jego nic nie zauważyłem wiec nie widziałem powodu do banowania kolegi yim chyba miał taki nick tagże zapraszam cie z demkie rozpisanym co i kiedy powiedziałem bo to jest chyba podsatwa jak składasz skarge.

link do ostatnie skargi:

w dodatku widze ze prowokujesz mnie pod podaniem:

edit wydaje mi sie ze znasz dobrze regulamin i juz po ostatnim banie na tydzień powinna być poprawa a jest to samo dostałeś bana bo wyzwałeś rodziców a dobrze wiesz ze to jest u nas bardziej karane oni nie wyzywali wiec nie widze powodu zadnego za którego byś miał nie dostać skoro juz miałes tyle banów polecam zobaczyc source bansa

edit 1 raz mi sie pomyliło i to poprostu moze nie wiem byłem zmeczony bo miałem cały dzień trening normalne jak jest człowiek zmeczony jak wiesz to ja tez jestem człowiekiem nie maszyną

edit: masz ss z twoimi banami oraz mutami w załaczniku po 2 kiedy nie zbanowałem kogos i kiedy jak jest tak duzo skarg na mnie cos zrobiłem źle bo mi sie wydaje ze zawsze skarga na mnie była odrzucona po 3 jak masz te osoby to czemu sie nie wypowiedza tylko ty robisz problem a po 4 ja jako jedyny admin jestem praktycznie ciagle w grze gdy jestem w domu i jak jest jakiś problem to odrazu wchodze na serwer dla mnie temat zamkniety bo wyszła z tego troche kłutnia

 

gazik.png

gazik 2.png

Edit (ostatni) wydaje mi sie ze tak mowisz tyko dlatego ze nikt wczesniej z adminów ci nie zwracał uwagi na to jak sie zachowujesz na serwerze tylko dlatego ze byłeś adminem kiedyś i sie boja albo nie wiem dla mnie nie ma problemu dac ci bana jak działasz nie według regulaminu i dobrze wiesz ze robisz zle a inni admini poprostu sie boja ci dac bana ciekawe czemu na arenkach tez dostawałeś od nidasa bana i tez pisałeś skarge która była odrzucona moge dac linka jesli jest potrzebny ale faktem jest to ze piszesz różne rzeczy na mój temat nawet demka nie posiadając a reszta adminów za to ze cie zna to ci pozwala na takie zachowanie nidas tez cie nie znał zabardzo i od razu poleciałeś a ja tez przy tym byłęm

Edytowane przez Kszymek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


NIE WIEM ALE SIE WYPOWIEM

Skarga mnie nie dotyczy, ale wtrace sie bo wiele razy bylem na serwerze i widzialem jak sie zachowujesz.

@Gazik wedlug mnie jestes zwyklym cwaniakiem, prowokujesz administracje na serwerze, niejednokrotnie bylem swiadkiem. Udajesz przy kolegach niewiadomo kogo, a potem placzesz jak przyjdzie co do czego i skladasz kolejne skargi. Dorosnij troche.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Nie mam zamiaru tolerować czegoś takiego. Jesteś zwykłym prowokatorem, który cwaniakuje na serwerze i myśli, że jest nie wiadomo kim. Wcześniejsze zgłoszenia, ostrzeżenia czy skargi to pokazały i pokazuje to kolejny temat. Nie nauczył Ciebie kompletnie nic ban na tydzień - zatem otrzymujesz ode mnie bana na 2 tygodnie. Wrócisz i użyjesz sformułowania do kogoś -> "twoja stara", to otrzymasz perma gratis. Taki ktoś jak ty miał tutaj admina, jest to żałosne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.
Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...