Skocz do zawartości
VIXAPIXA

 pozytywne Odwołanie

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick podczas gry: brak nicku/Michaś 
Godzina, data zdarzenia: 2020.09.13 14:55
Mapa: Nie wiem
STEAM_ID / IP: 

STEAM_1:0:508503761

Uzasadnienie: Generalnie to grałem sobie z kumplem na TS, kiedy mieliśmy pojedynek 1vs1 to celowo prefirowaliśmy wszystko co jest możliwe. Aczkolwiek bana dostałem od admina po akcji w której sam go zabiłem (nie był na spect) biegł jak krowa na pastwisko, więc dziwne było go nie usłyszeć, prefire poszedł typowy dla wyższych rang. Rozumiem że można mieć goldzika i być adminem, ale wtedy tym bardziej należy się udać na spect, aby ocenić czy dany gracz jest czysty. Proszę o pełną rozpiskę demka, bo jest to nieco śmieszne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Całe zdarzenie mialo miejsce na mapie am_desert2 zacząłeś mnie obrażać od ciepłego zlałem to potem piszą na u@ ze jestes odpalony poszedlem na specta a mowisz ze gralem z Toba i ze dalem Ci bana troszke beczka bo mierzyłeś przez ścianę na gracza JPJP mowisz ze chyba siedzieliscie na ts wiec ciezko wtedy sprawdzić czy ktoś sobie robi jaja czy jest rzeczywiście odpalony troszke beczka z was ogólnie. Sadze po tym co powiedziałeś że temat do zamknięcia i pewnie unban skoro robicie sobie jaja to pozniej nie placz plus prowokacja na serwerze ogranicz 

Demko: 03:45

cheater.dem

Edytowane przez NIDAS 061
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jak sam pewnie zauważyłeś w akcji, którą podałeś jako "dowód" to na początku rundy stałem w miejscu żeby się dogadać gdzie robimy ten prefire, a później przy schodach, warto zaznaczyć, że mój kolega także stanął w tym samym miejscu i peekneliśmy jednocześnie. Moim zdaniem musisz trochę więcej osiągnąć w gierce niż global na mm ^^ sorki, że piszę nowy post, ale nie mogę edytować pierwszego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Godzinę temu, VIXAPIXA napisał:

Jak sam pewnie zauważyłeś w akcji, którą podałeś jako "dowód" to na początku rundy stałem w miejscu żeby się dogadać gdzie robimy ten prefire, a później przy schodach, warto zaznaczyć, że mój kolega także stanął w tym samym miejscu i peekneliśmy jednocześnie. Moim zdaniem musisz trochę więcej osiągnąć w gierce niż global na mm ^^ sorki, że piszę nowy post, ale nie mogę edytować pierwszego.

Ale co to zmienia jak się nie wie ze gadacie i się dogadujecie poza tym masz 8 stopień bodajże a ziomek 3 wiec sam sobie odpowiedz 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


@NIDAS 061 ale ty sobie jaja robisz, że dajesz jedną akcję pod WallHacka? Wymagane są minimum trzy, a co ja Ci zrobię po czymś takim? Leci UB.

@VIXAPIXA pamiętaj, że wszelkie podpowiedzi na ts są zabronione, powtórzy się taka akcja w mocniejszym wydaniu - to będzie to skutkowało też banem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Witaj Graczu. Zostałeś odbanowany. Twoje SSy bądź odwołanie od bana zostało rozpatrzone pozytywnie. Wracaj do gry i pamiętaj, aby grać czysto.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...