Skocz do zawartości
ALJZK

 odrzucone Odowołanie od Banika by KszymeK

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick podczas gry: Pawcio
Godzina, data zdarzenia: 09-13-20 15:16
Mapa: Only Mirage
STEAM_ID / IP: STEAM_1:1:511465072
Uzasadnienie: Oczywiście osobą która mnie zbanowała jest admin który ma problemy z sobą albo coś mu się stało czyli @Kszymek wieczornego mute odpuściłem chociaż dawanie mute za to że sie kogoś nie lubi jest chore i śmieszne demka są nagrane więc można to sprawdzić bana dostałem za nic bo KszymeK sam sie przyznał i mówił że tylko mi daje mute i bany bo mnie nie lubi a bana dostałem na 1hr ponieważ była rozgrzewka i ktoś mnie na midzie zwyzywał jak mnie zabił więc jak zabiłem osobę z mida to powiedziałem leżeć a okazało się że to był KszymeK i oczywiście byli też inni admini na serwerze i nic nie robili a KszymeK który mnie nie lubi dał mi banika bez ostrzeżeń :D gdzie to był czysty przypadek że był to on :Di od ostatniego czasu ciągle mi grozi banami i muteami za to że nawet sobie przeklne od czasu do czasu gdzie na serwerze ponad 90% osób przeklina a więc ?

Edit#1 sam admin KusioX mówił że nie dajesz ostrzeżeń ani mute na 30 minut jakoś innym adminom nie przeszkadza są dowody jak dajesz innym unmute iwgl a mi dajesz bo mnie nie lubisz więc nie rób z siebie debila.
Edit#2  coooo jaka butla od vanisha powiedziałem że siedzisz na spect na vanishu więc jak dajesz bany bo ktoś ci coś mówi to zajebi**y admin z ciebie ci powiem.
Edit#3 dawanie bana bo ktoś ci coś powiedział jest jeszcze śmieszniejsze niż dawanie  bana bo kogoś się nie lubi jak ktoś ci powie że masz zjeść gó***o to zjesz ?.
Edit#4 mówię jaka jest prawda większość graczy cie nie chce na serwerze bo dajesz gó**o bany i mute u ciebie mute leci za samo słowo ku*wa a nie którzy koledzy twoi mają przywileje.
Edit#5 jak mnie nie lubisz to nie graj bo nie po to wam płace za vipa kupuje żeby jakiś admin co mnie nie lubi dawał mi bany i mute za nic czasami coś sie do kogo źle odezwe ale większość osób wie że to żarty :D bo nikt nie pisze że go to uraziło.
Edit#6

http://o22a.gotv.pro/srv55537/auto-20200912-2239-de_mirage.dem.zip od minuty 23 już daje mute każdemu
http://o22a.gotv.pro/srv55537/auto-20200912-2313-de_mirage.dem.zip a tu na początku i gdzieś w środku pyta sie kusiox za co daje bany bez ostrzeżeń i nie na 30 minut i jak zdejmuje komuś bana bo jest dziewczyną a mi nie bo mnie nie lubi
Edit#7 Gadałem teraz z boberkiem na serweie i mówi że nic takiego nie było :D
Edit#8 wypisujesz słowa które były już po banie gdzie nikt mnie nie słyszał ? to nieźle z tobą jak słyszałeś demka to wiesz połowa osób tam cie nie chce i połowa mówi że jesteś ch**j nie admin i że na ciebie skargi poskładają a że jesteś adminem i masz przywileje i większy głos to nie moja wina. Za słowo kur*a nie no wcale dziś jak powiedziałem to powiedziałeś odzywaj sie i że kultura więc co ty pierniczysz. Nie chce mi sie wypisywać do osób które wczoraj były gdzie dawałeś każdemu mucika na 30 minut po za kusioxowi bez OSTRZEŻEŃ i słychać na demku że a tobie dam na 60 nie na 30 :D
Ediit#9 była taka akcja dzisiaj jak ktoś wyzywał kogoś i powiedziałem że on nie dostanie bana to on że on ma przywileje a ty to olałeś mówisz że nie ma dowodów można przesłuchać demko gdzie połowa mówi to samo co ja tu pisze :D
Edit#10 i ostatni bo szkoda  czasu na ciebie piszesz mi żebym dał dowody dostałeś 1 demko dostałeś 2 demko myślisz że mam czas na szukanie po 30 demkach tego 1 haha Nie można ci nic udowodnić można ale masz wymówki typu powiedział że na vanishu siedzi że chciał coś powiedzieć że to tamto chłopie ty albo masz problemy z sobą albo nie wiem.
Edit#11 mam beke z ciebie @Freezu pie**lisz głupoty hahaha ani razu ze mną na tym serwie nie grałeś ani razu też chyba na nim nie byłeś jak ja grałem więc pomaganie kolegą to trochę ch**we zachowanie z twojej strony :D

Czekam Na Osobę z wyższej administracji :D

 

 

Edytowane przez BezImienny
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


notorycznie mnie albo przedrzeźniasz albo obrazasz albo pytasz pytasz sie ludzi czy mam admina jak ci odpowiadaja ze mam to mowisz ze nie powinienem miec i jakim prawem mamsz jestes arogancki wyzywasz ciagle mut poleciał za te zachowanie i ogólne wyzywanie wczoraj bo moje ostrzezenia wogóle nie działąły a co do bana to dostałeś za to ze jak wszedłęm na serwer to poiwerdziałeś ze już nie mozesz sie odzywać bo przyszedł ten co siada na butle od vanisha po banie boberek powiedział ze obrazałeś prokure demka sa nagrane jak obrazasz mnie i przedzażniasz ogólnie jestes aroganci w stosunku do mojej osoby jak i do moich upomnień zreszta mutów już też kilka było robisz to samo co napisał @Freezu o tym jak zachowuje sie gazik w jego skardze

edit czekam na demko z tym dowodem 

 

 

 

Edytowane przez Kszymek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


demko 1:   13:52-14:37

00:28 pierwsza prowokacja (powiedziałeś ze lepiej na 10 min niż na 120 min jak kszymek z górki a ktoś ci nawet odpowiedział że nie dostałeś z górki)

02:01 druga prowokacja to co pisałem wyżej powiedziałeś że z du*y dostałem admina

04:40 chciałeś mnie zaczać obrażać bo mnie przeniosło a ze chciałem słyszeć co tam mówisz to wróciłem polecam sie przysłuchać tej akcji

06:02 chmilu miał afka i sie go spytałem czy jest i on sie akurat ruszył i dlatego mi nie dałem kicka a pawcio oczywiście wiązanka

10:15 tu było swiadomie i nie obraziłeś bo niby ja w team ale też taka odowiedz prowokująca

16:55 kolejny raz mówisz że jaki ja to jestem zły ze ci daje muty za "k***a" chociaż nigdy tak nie było i powiedziałeś ze niedość ze nikt mnie nie lubi na arenkach to tu przychodze i banuje każdego

 

Demko 2:   15:14-15:57

00:20 napisałeś ze nie powiesz bo na vanishu siedzi mysle że każdy wie o co chodzi 

 

za to poleciał ban co do tych 2 twoich demek to tam jest multum takich akcji z twojej strony a dementorka dostała nie unmuta tylko ungaga a i tak juz była końcówka bo gdy z nia o tym gadałem stwierdziliśmy ze nie obrazała az tyle co reszta (to była ta akcja z gazikiem) a co do tego co mówił kusiox to tam były 3 upomnienia na czacie i 2 razy na mikro i nikt sie nie stosował i wył chlew na czacie dlatego kazdy dostał muta a potem gaga (moja pomyłka i to też była ta sytuacja z gazikiem) 

 

kolejna sprawa piszesz ze nie daje banów itd moim kolegom daj demko czy coś bo mi sie wydaje ze nie było takowej sytuacji albo ze komuś sciagnołem muta bana bez uzasadnienia (był jeden unmute i to dla dementorki) nie masz żadnego dowodu na to że coś zle robie a to ty jesteś arogancki i chcesz rozpoczynać ciągle kłutnie i ciągle tylko szukasz zaczepki na mnie ja czekam na wyzsza administracje az oni sie wypowiedza jak dla mnie powinieneś dostać bana na dłużej a to ze masz vipa kupionego nie zwalnia cie z nieznajomości regulaminu

boberek sam to powiedział chwile po tym jak dostałeś bana w 2 demku

pozdro

edit mowie ci ze czekam na demka z dowodem na to bo takich nie ma

edit słyszałęm to ale nie wiedziałem kto to gadał czy pisał bo po zginieciu przegladałem forum ale i tak nie masz demka jak masz to wstaw i rozpisz dla mnie koniec tematu

 

 

 

 

 

 

demko_1.dem demko_2.dem

Edytowane przez Kszymek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


podobna sytuacja jak z Twoim kolega Gazikiem - we dwoch jestescie najwiekszymi cwaniakami na serwerze, prowokujecie a jak przyjdzie co do czego to jestescie wielce poszkodowani
jak dla mnie powinno skonczyc sie na ostrzezeniu dla jednego i drugiego, osobiscie takich prowokatorow tez traktuje surowiej niz normalne osoby, bo z takimi trzeba krotko
 

 

7 godzin temu, BezImienny napisał:

@Freezu pie**lisz głupoty hahaha ani razu ze mną na tym serwie nie grałeś ani razu też chyba na nim nie byłeś jak ja grałem więc pomaganie kolegą to trochę ch**we zachowanie z twojej strony

gralem ale chyba nie jestes tego swiadom - obserwowalem Ciebie i Twoja ekipe na spect, wielokrotnie byly rzucane odzywki prowokacyjne w strone adminow i innych graczy, na czacie jak i przez mikrofon wyzwiska gdy np zginales
nawet dostales kilkukrotnie ode mnie kicka za kulture

"pomaganie kolegą" po pierwsze to zainwestuj w nauke ortografii, a druga sprawa wyglada tak, ze nie znam sie prywatnie z adminem, na ktorego skladasz skarge

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Witaj Graczu. Twoje SSy bądź odwołanie od bana zostało rozpatrzone negatywnie.
Zostałeś uznany za cheatera i dalsza gra na naszych serwerach jest dla Ciebie zabroniona.
Jeśli się z tym nie zgadzasz napisz odwołanie od bana. Masz na to 48 godziny od tej chwili. Przysługuje Ci jedno odwołanie od bana.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...