Skocz do zawartości
Gazownik

 zamknięty Skarga na admina Mati Szypkie Palce

Rekomendowane odpowiedzi

Data/czas zdarzenia: +/- 2 miesiące temu do teraz
Nick Admina/Gracza: @MaTi szypkie palce
Dowód(Ss'y/Demko): SS dołączony w poscie.
Uzasadnienie: Całą historyjkę zaczynamy od około 2 miesięcy temu, gdzie ja wracając po 4 miesięcznej przerwie od CS:GO postanowiłem, że wejdę na stary dobry serwer Only Mirage, bo przed przerwą jeszcze ta, grałem oraz miałem admina. Nie wiem, minęło może z 5 rund i cała zabawa się zaczęła, Mati Szypkie Palce dostał random hs z ak47 przez smoke, ja stałem na oknie on przechodził z zakrętu na mid-box i dostał hs po prostu, stwierdził, że jestem "odpaloną ku***ą" po czym postanowił, że będzie wypisywał ciągle bez powodu takie a nie inne komentarze pod moim profilem, ciągnie się to już od około 2 miesięcy, 20 latek z mentalnością 14 latka nie daje za wygraną, mimo, że przez jakiś tydzień nic nie pisałem, ani on, ani ja gdy tu nagle bum odpalił się od wczoraj i nie rozumiem go za cholere czemu ma taki ból du*y o takie coś, jest to bardzo irytujące (wiem, że moge go zablokować, ale czekałem, aż się rozkręci bardziej, zwłaszcza jak zauważyłem, że jest administratorem na serwerze, uważam, że człowiek starszy ode mnie o rok (jeżeli faktycznie ma te 20) dodatkowo admin powinien świecić jakimś wyrazem inteligencji oraz przykładem dla innych, a nie skakać po kogoś profilu przez 2 miesiące bo dostało się głupiego hs w komputerowej gierce. Załączam też SS z tego co pisał dzisiaj, resztę pousuwałem, bo mam zasadę, że "dziczyzny nie będę trzymał na profilu bo szpeci tylko konto")
Świadkowie: Chyba nie są potrzebni

zalosny_uzytkownik.png

Edytowane przez Gazownik
poprawka lekka.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.
Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...