Skocz do zawartości
ALJZK

 zamknięty Skarga na Admina

Rekomendowane odpowiedzi

Data/czas zdarzenia: 17:10 do 17:12
Nick Admina/Gracza: Agmin Gumiś
Dowód(Ss'y/Demko): akcja zaczeła się 34 http://o22a.gotv.pro/srv55537/auto-20201009-1635-de_mirage.dem.zip
Uzasadnienie: Wchodzę na serwer i pytam się dlaczego chłop który napi*** na odjeb*ee dobre 3 tygodnie dalej gra i nagle gumiś zaczął prowokować mnie tekstami typu co tam płaczesz co to co tamto zaczął mnie wyzywać gdzie ja mu odpowiedziałem że połowa osób się dziwi że on w ogóle ma admina na tym serwerze jak na nim bywa od czasu do czasu zaczął mnie wyzywać więc mu odpowiedziałem i dostałem bana na 30 minut a że do 30 minut banów się nie odwołuje składam skarge
Świadkowie: był wtedy Error, słodka papryka, lipin

Edytowane przez BezImienny
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Pozwolę sobie odpowiedzieć na ten temat z racji tego " Zakaz wypowiadania się w dziale UnbanTeam(Odwołania, Screenshoty etc), oraz Skargach i problemach, jeżeli temat nas nie dotyczy"
Myślę że temat jednak tyczy się mnie:)
Jeżeli rozchodzi ci się drogi kolego o akcje 34 gdzie kolega był w pałacu a drugi na rampie to było was bardzo dobrze słychać.
Tupnąłeś w pałacu i nie tylko ja to słyszałem..Jak słychać na demku kolega z drużyny sam powiedział pałac
Może za słabo wciskasz shifta :) 
Masz prawo rozpisać mi demko na forum. Bo to nie pierwszy raz gdzie słucham wypociny jaki to ja nie jestem " Odjeban*" 
" Kupił vipa żeby nie było widać że gra na odjebc* i nowym koncie"
A ciebie nie powinno interesować ile Gumiś gra na serwerze:) Wystarczy że wyrobi limit tygodniowy..


 

Edytowane przez Ml0dybosS
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Z demka było widoczne, że prowokacja zaczęła się z Twojej strony. Najpierw był "płacz" - dlaczego administracja nic nie robi z jakimś typem. Wręcz padła odpowiedź od jakiejś osoby, że ktoś go już tam sprawdzał. Leciałeś dalej dobrze, że jaka administracja - lepiej do UBT czy do LOLSON'a pisać. Po tym jakiś gracz otrzymał bana od Gumisia, gdzie również Ty skomentowałeś, że tylko to administracja potrafi zrobić. Leciały zwroty, że Ty to jesteś raz na miesiąc/Ty się nie odzywaj/Jesteś gejem etc. Również za to bym Ciebie zbanował. Żadnego szacunku należytego nie otrzymał.
Nie jesteś od jakiejkolwiek oceny aktywności admina, nie wiesz jak to wygląda z naszej perspektywy, komentujesz i uważasz się za nie wiadomo kogo w ostatnich tematach.
Skargę odrzucam -> ugryź się w język, bo z takim tempem i Twoja przygoda się stopniowo skończy.

@GumisTenGlobal w razie chęci dodania czegoś jeszcze - pisz to otworzę temat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.
Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...