Skocz do zawartości
Kackaa05

 odrzucone Odwołanie sie od bana

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick podczas gry: Józio Stalin
Godzina, data zdarzenia: 16.10 po godzinie 17
Mapa: mirage
STEAM_ID / IP STEAM_1:0:529334677


Uzasadnienie: Grałem sobie na serwerze zwyczajnie tak jak zawsze  po czym dostałem bana za wh, po zaledwie 3 rundach gdzie dobrze mi szło mając staty 10/1 admin mnie tylko sprawdzał przez jedną runde i juz mnie wywnioskował ze niby coś mam ponieważ to jest dziwne zeby sprawdzać miejscówki w tej grze oraz mieć słuchawki gdzie jest to podstawą. NIe wiem na jakiej podstawie to tez wywnioskował i jaką on ma styczność z tą grą ponieważ sprawdzanie miejsc to przecież tylko cheaterzy tak robią i to jest przeciez nie codzienne XDD!... Gram na tym serwerze moze z 15 godzin jeszcze przed resetowaniem stat, fajnie mi sie grało poznałem nawet kilku ludzi którzy okazali sie spoko.. Ale cóż niektórzy powiedzą że admin ma racje a w tej sprawie nie miał ponieważ na żadnym koncie nie dostałem vaca  oraz nie chce psuć innym gry! TO ZROZUM TO!. . Myśle ze dostane unbana a jak nie to bede szukać nowego i ktoś popatrzy na mnie rozsądnie. nie gram w tą gre od wczoraj i troche juz o niej wiem. Nie chce mi sie za bardzo i głebiej sie w tym rozpisywać ponieważ niektórzy wiedzą lepiej ;) ale grałem legalnie i jak zawsze! 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


0:13 się wszystko zaczyna, ale żeby tak już na rozgrzewce mistrzu? Wybiegasz rampę i nagle szybka dziwna reakcja.

0:19 mierzysz przez ściane do gracza

0:21 ładny prifire 

0:30 mierzysz przez ściane do gracza

0:35 tu pokazałeś na co Cię stać mierząc do gracza przez skrzynkę i mierząc mu prosto w głowę dajesz Hs

akcja po akcji, bo ani trochę się nie kryjesz :) i nie oceniaj tu mnie, bo za długo gram w tą grę i znam takich jak Ty, następnym razem zobacz sam na swoje demko i zastanów się 3 razy czy warto pisać odwołanie :)

http://o22a.gotv.pro/srv55537/auto-20201016-1652-de_mirage.dem.zip

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Witaj Graczu. Twoje SSy bądź odwołanie od bana zostało rozpatrzone negatywnie.
Zostałeś uznany za cheatera i dalsza gra na naszych serwerach jest dla Ciebie zabroniona.
Jeśli się z tym nie zgadzasz napisz odwołanie od bana. Masz na to 48 godziny od tej chwili. Przysługuje Ci jedno odwołanie od bana.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...