Skocz do zawartości
aloe

 zamknięty Propozycja

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Mam propozycję odnośnie zmian w regulaminie. Widzę, że nie był edytowany od 2017 roku. Chodzi mi głownie o rushowanie od 15 sekundy. Wszyscy mówią, że jest zakaz, a jednak nie ma tego wpisanego w regulaminie. 

 

Z poważaniem

aloe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jest w regulaminie serwera jeśli wchodzisz na serwer ukazuje ci się na starcie po lewej stronie żółtymi napisami taryfikator kar, tzn. za co i na ile możesz dostać bana/mute lub kick.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


1 minutę temu, Skrillex1 napisał:

Jest w regulaminie serwera jeśli wchodzisz na serwer ukazuje ci się na starcie po lewej stronie żółtymi napisami taryfikator kar, tzn. za co i na ile możesz dostać bana/mute lub kick.

No okej, ale jeżeli dostane bana i odsyla mnie na forum, żeby sprawdzić za co owego bana dostałem to chyba regulamin powinien być też na forum prawda? 

 

Z poważaniem

aloe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


6 minut temu, aloe napisał:

No okej, ale jeżeli dostane bana i odsyla mnie na forum, żeby sprawdzić za co owego bana dostałem to chyba regulamin powinien być też na forum prawda? 

 

Z poważaniem

aloe

Sytuacja wygląda następująco. Odsyłają cię na forum, żebyś zobaczył za co masz bana. Na górze forum masz takie coś jak strefa banów wchodzisz tam i wszystko pisze: za co ban, na ile i kiedy dostałeś i na jakiej mapie. Do bana na 30 min. Nie możesz się odwołać chyba, że ktoś dał ci bana niesłusznie wtedy możesz napisać skargę na admina. Moim zdaniem regulamin na forum o serwerze jest zbędny i jeśli już to bardziej dla kogoś kto się w serwer angażuje typu admin żeby wiedział jak się odpowiednio zachowywać jako admin. Osobiście pierwszy raz czytałem regulamin na forum z dniem pisania podania o admina, a dla normlnych graczy, takich jak sobie tylko grają to mają to na serwerze. Więc na forum jeśli nie chcesz wchodzić nie musisz. 

@aloe pozatym moim zdaniem tym serwerem od dłuższego czasu się nikt nie zajmuje. Już było tyle propozycji pisanych i zero jakich kolwiek zmian admini, którzy nie wchodzą na serwer od UŁA czasu mają admina dalej choć ślad po nich zaginął. Na serwerze widuje tylko Skarpetke jak jestem i to tyle z adminów. 

Edytowane przez Skrillex1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Teraz, Skrillex1 napisał:

Sytuacja wygląda następująco. Odsyłają cię na forum, żebyś zobaczył za co masz bana. Na górze forum masz takie coś jak strefa banów wchodzisz tam i wszystko pisze: za co ban, na ile i kiedy dostałeś i na jakiej mapie. Do bana na 30 min. Nie możesz się odwołać chyba, że ktoś dał ci bana niesłusznie wtedy możesz napisać skargę na admina. Moim zdaniem regulamin na forum o serwerze jest zbędny i jeśli już to bardziej dla kogoś kto się w serwer angażuje typu admin żeby wiedział jak się odpowiednio zachowywać jako admin. Osobiście pierwszy raz czytałem regulamin na forum z dniem pisania podania o admina, a dla normlnych graczy, takich jak sobie tylko grają to mają to na serwerze. Więc na forum jeśli nie chcesz wchodzić nie musisz.

Ja wiem, o nic sie nie czepiam. Tylko mi przykładowo dzisiaj nie chciało pokazać regulaminu i nie wiem czym to jest spowodowane. 

Z poważaniem

aloe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...