Skocz do zawartości
PaZzi

 pozytywne PaZzi ban

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick podczas gry:  ✪ PaZzi
Godzina, data zdarzenia: 11-06-20 13:13
Mapa: de_mirage
STEAM_ID / IP: STEAM_1:1:543478402
Uzasadnienie: Nie wiem za co dostałem bana. Grałem tutaj wczesniej na tym serwerze. Mam   nowe konto bo do tamtego nie mam dostepu :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


rozpisze teraz rundy w których było widać że używasz wh 

24 runda 

26 runda  mecz skończył się 12:43

nowy mecz godz 12:45 około 

15 runda

17 runda na mid był smoke a tam był mlody boss za smoke patrzyłeś na wyjście jak stał akurat w smoke a gdy juz go tam nie było jak cofał nagle sie wcelowałeś na dalego i poczło nagle info od ciebie ze jest na daleko  pomimo że dalej go ani nie słyszałeś ani nie widziałeś 

18 runda pomimo że nie nie było infa ani go nie widziałeś powiedziałeś ze jest na 100% ct i celowałeś na niego przez ścianę chwilę 

22 runda w jungli jak widziałeś ze typ jest conect ty będąc w niego wcelowany nagle jak typ wybiegł wcelowałeś sie w schody od storny kamapi jak wybiegł i go zabiłeś 

grasz na tym koncie ponieważ na głównym masz vac bana (info od eriona ze on juz tu grał i ma vac bana)

oraz była akcja jest tu napisana runda ale nie pamiętam która to była, że stoje na drewnie nikt nie sprawdza stałem za wami nagle ty sie odwracasz automatucznie kucasz i od razu we mnie strzelasz jakbyś wiedział i się krył 

w 1 demku nie mam zapisane która runda (albo jest to któraś z wyżej wymienionych) strzelałeś idalenie to typa przez fire box jak ty byłeś connect i to nie ze scanowałeś po kolei tylko idelanie w niego.

demko nr 1 http://o22a.gotv.pro/srv55537/auto-20201106-1205-de_mirage.dem.zip 

demko nr 2 http://o22a.gotv.pro/srv55537/auto-20201106-1244-de_mirage.dem.zip 

Edytowane przez GumisTenGlobal
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


grasz na tym koncie ponieważ na głównym masz vac bana (info od eriona ze on juz tu grał i ma vac bana)

Niech Erion sie doinformuje. Nie mam dostepu do konta bo straciłem guarda.

17 runda na mid był smoke a tam był mlody boss za smoke patrzyłeś na wyjście jak stał akurat w smoke a gdy juz go tam nie było jak cofał nagle sie wcelowałeś na dalego i poczło nagle info od ciebie ze jest na daleko  pomimo że dalej go ani nie słyszałeś ani nie widziałeś  

sprawdz wczesniej. Strzelalem sie z nim 

 

18 runda pomimo że nie nie było infa ani go nie widziałeś powiedziałeś ze jest na 100% ct i celowałeś na niego przez ścianę chwilę 

Był wczesniej w jungli i bylo slychac jak idzie ct ( KUP SŁUCHAWKI)

strzelałeś idalenie to typa przez fire box jak ty byłeś connect i to nie ze scanowałeś po kolei tylko idelanie w niego.

Lucky na co moge powiedziec :)

 

oraz była akcja jest tu napisana runda ale nie pamiętam która to była, że stoje na drewnie nikt nie sprawdza stałem za wami nagle ty sie odwracasz automatucznie kucasz i od razu we mnie strzelasz jakbyś wiedział i się krył 

Sprawdziłem bo nikt nie sprawdzil a to proste ze jak wchodzisz na bombsite A to sprawdzasz miejscówki :) To ze nikt nie sprawdza nie oznacza ze ja sprawdze :) 

 

 

 

Edytowane przez PaZzi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


1 demko: b-

2 demko:

15 runda: b-

17 runda: gracz mijał się z nim, było widać Młodego na radarze. Młody rzucił palaka z zakrętu na mida, więc b-

18 runda: b-

22 runda: b-

 

https://banid.pl/kto?to=0:0:510521826 - nie ma żadnego VAC bana na drugim koncie.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Witaj Graczu. Zostałeś odbanowany. Twoje SSy bądź odwołanie od bana zostało rozpatrzone pozytywnie. Wracaj do gry i pamiętaj, aby grać czysto.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...