Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Imię: Piotr
Nick: Skrillex
Wiek: 22 Lata
Doświadczenie na Stanowisku Admin: Spore, byłem już tutaj adminem, ale przez brak czasu niestety zostałem zdegradowany.
Znajomość SM/10: 6/7
SteamID: STEAM_1:1:560373974
Link do profilu Steam: https://steamcommunity.com/profiles/76561199081013677/
Link do twojego profilu GT(GameTracker) serwera: Było ich sporo dlatego podam w jednym linku do wszystkich. https://cache.gametracker.com/server_info/145.239.16.111:27016/top_players/?query=Skrillex
Od kiedy grasz na serwerze: Zacząłem swoją przygode na Hedziku w 2019 roku.
Ile dziennie grasz na serwerze: Staram się nadrabiać, tylko przeszkadza mi w tym często mała frekwencja na serwerze, a że od 2 dni na serwer wchodzą tłumy choć długo tak nie było to pomyślałem, że wmogę wrócić na stanowisko. Będę się starał robić po 3 godzinki dziennie jak to będzie możliwe.
Dlaczego chcesz zostać adminem: Chciałbym pomóc chłopakom i dołożyć coś od Siebie na ten serwer jak i forum. Na forum także zacząłem częsciej wchodzić i coś się udzielać. Chciałbym też załapać kontakt z ludźmi na TSie choć trochę jestem nie śmiały. Wracając do serwera. Bez przerwy na serwer wchodzą nowe konta i czasem ciężko jest wyczuć czy ktoś ma haxy czy to po prostu smurf konto więc przede wszystkim w tym chciałbym pomóc. :D

@NIDAS 061 Nic nie wnosisz do tematu. 

Edytowane przez Skrillex1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ile razy można pisać podanie na adm xD a mówią ze kobieta zmienna jest pozderki

@Skrillex1 a czy muszę napisac tak lub nie ? Po prostu zmieszane przeczucie już do tego uprawnienia administratora mam napiszesz znów podania za 2 miesiące ? I znów będzie dany jak prezent No xD 

Edytowane przez NIDAS 061
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...