Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Imię: Paweł
Nick: asus
Wiek: 16
Doświadczenie na Stanowisku Admin: nie posiadam
Znajomość SM/10: 6/7
SteamID: STEAM_1:1:229086210
Link do profilu Steam: https://steamcommunity.com/profiles/76561198418438149/
Link do twojego profilu GT(GameTracker) serwera: https://cache.gametracker.com/player/asus/145.239.16.111:27016/
Od kiedy grasz na serwerze: Na serwerze grałem już w zeszłym roku. Grałem mniej więcej wtedy 3 miesiące do pazdziernika/listopada (nie pamiętam). Miałem przerwę od grania aż do sierpnia tego roku (zepsuty komputer). Teraz gram w sumie cały czas od sierpnia/września. 
Ile dziennie grasz na serwerze: Około połtorej godzinki. Co prawda w tym tygodniu troszke mniej, ale co najmniej ta godzinka jest. Myślę, że napewno znajdę dużo więcej czasu. 
Dlaczego chcesz zostać adminem: Odpowiedz prosta. Chce pomoc chłopakom z administracji. Czasami jestem na serwerze i słyszę krzyczące dzieci, cheaterów, przez których odechciewa się grać, na co mógłbym zareagowac. Myślę, że będę się nadawał, ponieważ nie jestem osobą konfliktowa, impulsywna.

Edytowane przez asusTenPrawdziwy
zapomniałem dodac linków do GameTrackera i steam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


W dniu 13.11.2020 o 10:13, asusTenPrawdziwy napisał:


Doświadczenie na Stanowisku Admin: nie posiadam
Znajomość SM/10: 6/7
 

Coś tu się nie zgadza brak doświadczenia a SM  znasz?

Nie no. Jestem na TAK

+ Wiek

+ Czas na serwerze 

+ Ogarnięty chłopak

A z tym SM sobie jaja robię. Ja też znałem SM w tej samej skali jak zaczynałem adminowanie na arenkach. :D

Powodzenia :D 

@LOVASSS Odniosę się do twojego komentarza gram z nim długo Ciebie trochę czasu nie było, chłopak jest rozgadany w pozytywnym sensie.

@asusTenPrawdziwy Masz opcję edytuj. Nierób zbędnego spamu.

Edytowane przez Skrillex1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Miałem okazję z Tobą pograć, a więc się wypowiem. 

Nie posiadasz doświadczenia, nie słyszałem również abyś był komunikatywny, aczkolwiek jesteś bardzo aktywną osobą, a wszystkiego można się nauczyć. Adminów na tym serwerze brakuje, panuje straszny chaos i syf, także dałbym Ci szansę, ale nie stawaj na laurach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


2 godziny temu, LOVASSS napisał:

nie słyszałem również abyś był komunikatywny

Chciałbym sie od razu do tego odnieść. To prawda, ale tylko w sierpniu i wrzesniu, ponieważ miałem mikro zepsute. Zalezy kiedy grałeś ale mogę Cię zapewnić, że komunikatywny jestem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Witaj! Twoje podanie zostało zaakceptowane przez administratorów.
W celu dopełnienia formalności prosimy o kontakt. Gratulujemy, mamy nadzieję na owocną współpracę oraz życzymy wielu sukcesów.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...