Skocz do zawartości
DEPRESJA.PL

 odrzucone odwołanie Ml0dybosS

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick podczas gry: Ml0dybosS
Godzina, data zdarzenia:11-25-20/15;22
Mapa:Mirage
STEAM_ID / IP:IP:0:1:565473623
Uzasadnienie:Otóż grając na serwerze wbił jakże przeuroczy admin "Molly" który od razu dał mi bana.Powód "dowidzenia,szkodnika trzyma ? ? nie b ? ?d??"To że mam bana no forum bo zjadłem was dowodami to trudno. Nie muszę tam zaglądać Ale to że napisałeś do jednego admina że mam perma na sieci i jestem toksyczny to oznacza że mam dostać perma ? Jakoś gdy dostałem bana na forum grałem wiele razy i nagle teraz cię coś uraziło ? #TEMATDLAUWAGI

 

z tej strony  DEPRESJA.PL zostałem  poproszony o pomoc 

Edytowane przez DEPRESJA.PL
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Wtrącił nosa w sprawę która go wogóle nie dotyczy, zaczął prowokować mnie na serwerze, a potem odwalił maniane na forum, wyzywając mnie jak i całą ekipe UBT. Dostał perma na forum za to, a to dla mnie oznacza, że nie mam zamiaru trzymać kogoś takiego na serwerze, żeby mi psuł atmosfere dalszymi prowokacjami w moją stronę jak i ekipe na forum.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Witaj Graczu. Twoje SSy bądź odwołanie od bana zostało rozpatrzone negatywnie.
Zostałeś uznany za cheatera i dalsza gra na naszych serwerach jest dla Ciebie zabroniona.
Jeśli się z tym nie zgadzasz napisz odwołanie od bana. Masz na to 48 godziny od tej chwili. Przysługuje Ci jedno odwołanie od bana.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...