Skocz do zawartości
xwesafe

 odrzucone UB xwesafe COD 200

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick podczas gry: xwesafe
Godzina, data zdarzenia: 27.11.2020 około 17:30-17:40
Mapa: Chyba mirage, nawet nie zdążyłem zagrać rundy
STEAM_ID / IP: https://steamcommunity.com/id/xwesafe/    daje link do profilu bo stronka nie dziala
Uzasadnienie: Chciałbym dowiedzieć się za co dostałem bana, ponieważ nawet nie zacząłem grać i wyleciałem bez jakiej kolwiek informacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


1:00 - celownik prosto na typa // tego za drzwami nie widział ale wcześniej było słychajać jak rozbija okno b+/-

6:50 - to niezłe strzelanie na oślep, celownik prosto na typa i strzał poszedł b+

8:30 -  celownik przez ściane prosto na głowie przez 2 sec // nie widział jak wchodził na góre ani nie słyszał, ale i tak schował się za ścianą jak przechodził koło okna b+

10:10 - typek stoi w drzwiach, nie było go słychać a ten już wcelowany stoi. b+

12:50 - było słychać jak strzelał na dachu, choć ciekawie się schował jak typek zaczął patrzeć dół b+/-

15:14 - rozbite okno było słychać b-

16:12 - b+/-

19:32 - takie udawanie że go nie widział, widać że był przygotowany żeby tam strzelić b+

Piec. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Witaj Graczu. Twoje SSy bądź odwołanie od bana zostało rozpatrzone negatywnie.
Zostałeś uznany za cheatera i dalsza gra na naszych serwerach jest dla Ciebie zabroniona.
Jeśli się z tym nie zgadzasz napisz odwołanie od bana. Masz na to 48 godziny od tej chwili. Przysługuje Ci jedno odwołanie od bana.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...