Skocz do zawartości
asusTenPrawdziwy

Problem jest

Rekomendowane odpowiedzi

A więc tak, nowe mapki, ktore zostały dodane ładują się, po czym wyrzUca mnie do pulpitu, nie mogę otworzyć csa, muszę zamykac przez menadzera. O co chodzi ? (NIE POKAZUJE ŻANEGO BŁĘDU)

Jednak dzieje mi się tak z wszystkimi mapami. xd 

Moze bardziej to wyjasnie. Serwer sie załaduje, minimalizuje mi gierke, nie moge odminimalizowac ale słysze muzyczke i podglad csa na pol ekranu.

teraz mi taki błąd wyskoczył

@vanillah narazie wszystko w porządku temat można zamknąc jak będzie się coś jeszcze działo będę pisał na steamie.

 

blad.png

Edytowane przez asusTenPrawdziwy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ja tak owego problemu nie mam, ale jest coś nie tak z mapą. Nie chcę jej załadować jeśli już jest mapa zmieniana na Must to buguje się poprzednia mapa i bez zmiany mapy przez admina gracze nie dołączą do rozgrywki.

am_must2014
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Bywa czasem problem z wczytaniem kolejnej mapy. To co wyżej napisałem jest głosoanie po głosowaniu mapa się zmienia na tą co była nie na następną i nikt nic nie może zrobić póki admin mapy nie zmieni.

Chciałbym prosić jeśli jest to możliwe aby adminowi po kicknięciu danego gracza znikało sm_admin gdyż czasem jest tak, że zapomnę i kicknę GOTV lub przypadkiem innego gracza. Niestety mam taki problem, że ja klikam często 3/1  na klawiaturze a zapominam, że to sie automatycznie nie wyłącza po Kicku.

I trochę popracować nad pulą map ponieważ, nie wszystkie mapy są w nominate i nie pokazuje ich w głosowaniu. 

A jeszcze chciałbym wraz z całą administracją, żeby na czacie pojawiała się często informacja "Jeśli ktoś nieprzestrzega regulaminu proszę pisać na U@/Say_team@"

 

Jak będę mieć jeszcze jakieś propozycję to będę pisał pod tym tematem więc proszę go nie zamykać. :D

Edytowane przez Skrillex
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...