Skocz do zawartości
LamanteLOL

 odrzucone Nie sluszna decyzja - odwolanie od bana, mam nadzieje ze teraz Born nie usunie :)

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick podczas gry: LamanteLOL Multi-Head.pl
Godzina, data zdarzenia: 02:27
Mapa: De_dust2
STEAM_ID / IP:  STEAM_1:1:196821031

 

Kontynuacja odwolania z:

 

Jedyne co mowilem to ze nie gralem 3 miesiace i MOJ MOVEMENT BEDZIE WYGLADAL SLABO, gadasz o 1:58? No ja pier***e bo nie zrobilem strafe do lewej to slaby movement xD. Ja w tamtym momencie lezalem na krzesle i sie bawilem z nowymi graczami. Mam nadzieje ze powiekszenie liter ci cos pomoglo w przeczytaniu bo widze ze nic z tamtego odwolania nie wyniosles. Zrobilem nowe odwolanie od razu po zamknieciu i zostalo usuniete przez Borna i dostalem warna od niego ze niby spamuje robiac post w ktorym sie nie zgadzam z decyzja, jeszcze troche przed tym na czacie forum napisalem "+1" i zablokowal mnie na nim xD. Przypominam:

 

"Jeśli się z tym nie zgadzasz napisz odwołanie od bana. Masz na to 48 godziny od tej chwili. Przysługuje Ci jedno odwołanie od bana."

 

Nie zgadzam sie z decyzja UBT. By wam ulatwic sprawe to nagralem 2 mapy 1v1 podczas gdy Faceit Anti-Cheat jest wlaczony i wszystko wam pokazuje po kolei. Mozecie obejrzec wszystko, bylem tillted podczas nagrywki wiec mozecie sie nawet posmiac troche. Obejrzcie poczatek, pozniej jak chcecie. Dam wam w opisie najlepsze akcje i sobie sprawdzcie czy to wyglada tak samo czy nie. Mozecie dzieki temu porownac sobie moje akcje z serwera 1v1 z waszym COD MODem. Watpie ze ktokolwiek czysty lubi byc oskarzany cziterem i jeszcze "na 100% potwierdzonym". Tym bardziej ze lubilem grac na tym serwie.

 

POPROSILBYM SPRAWDZENIE PRZEZ WIECEJ NIZ JEDNEGO UBT CZLONKA MOJEGO ODOWLANIA A TAKZE OSOB TYPU FEMARIX LUB NONAME BO ICH CZESTO WIDZE NA SERWERZE

Mapa 1:

Najlepsze Akcje: 

0:00 do 1:55 pokazywanie jak sie loguje i wlaczam Faceit Anti-Cheat.
3:04 do 3:35 mi sie buguje moj multi-hack ze celowalo na glowe kolesiowi jak nie zyl
3:55 - w locie tak jak na codzie :)
5:35 -Ladny One Tap po tym jak uzylem WH by zobaczyc go przez skrzynke
7:40 - Koles przeskakuje na druga strone okna i oczywiscie tam jest aimbot bo nie mialem wcale faceit anti-cheat wlaczonego :)
8:11 - izi one tap
8:42 - widac moj styl strzelania
9:35 - Widac jak wlaczyl multihacka
9:54 - Normalny HS ktory wedlug was jest jakims skonfigurowanym aimbotem xD
10:20 - Nastepny aimbot oczywisty, nie ma cos takiego jak skill 
10:55 - Tutaj widoczny hack, celownik od razu na glowie po tym jak go widzialem. Proste ze banicja
11:53 - wychodzi i dostaje od razu banie - proste ze aimbot
12:56 - Moje ruszanie myszki jak nie wiem gdzie dokladnie jest przeciwnik
15:40 - oczywiste ze aimbot skonfigurowany bo one tap ladny polecial
16:01 - mam czity jak skurwiesyn

 

Mapa 2:

Najlepsze Akcje:
0:27 - Nvidia zj****a ale HS byl oczywiscie bo mam aimbota i aimlocka b+/-
1:20 - Tutaj widac ze aimlock i aimbot bo nikt w sumie by nie strzelil do gory (nad sciana) by przeciwinika zabic tak jak on. b+
1:57 - Patrzyl przez sciane, oczywiste ze tam WH i aimlock uzwane... proste b+
2:24 - Young Ibisz zostal wyeliminowany przez tablice na samochodzie, niestety LamanteLOL nie wie co to przestac cheatowac... Widac ze skonfigurowane, ten gracz jest w skrocie po*********y by dalej grac na wspomagaczach... b+
2:49  - tutaj widac od razu jak aimlock wlecial i trigger. Podejrzewam u niego jescze speed hacka bo nikt tak szybko nie spada przy podskoku B++
3:25 - Dokladnie wiedzial gdzie jest przeciwinik i od razu celownik na HS, takich rzeczy jeszcze nie widzialem. Tylko topowi gracze typu S1imple umieja trafiac HS, ja na swoim s6 to po butach bije. Definitywnie B+++
4:34 - wpisuje w konsoli, cos. Chyba to ten program co uzywa, wedlug mnie sam siebie zdradzil. Po paru sekundach oczywiscie wszystko co wyzej zamieszczone... [ZAMYKAM TEMAT]
4:50 - wszystko co powyzej, nigdy takiego czegos nie strzelilem w zyciu wiec to jest dla mnie nowosc. b+
5:05 - bany chlopy ma skonfigurowane. Na moich rangach nie widzialem jeszcze takich... LECI NA WSZYSTKIM DOSLOWNIE... MASAKRA
5:29 - Dokladnie 4 strzal mial skonfigurowany, nawet sie przyznal. Nie ma co wiecej mowic tak naprawde b+
5:45 - wszystko co powyzej, mam nadzieje ze mnie kiedys nauczy uzywac tego jego programu
6:18 - j/w
7:07 - j/w
7:25 - Pojebana akcja, 2 one tapy??? B+
7:44 - widac jak mu myszka lata po killu, chyba slaba konfiguracja w tej rundzie
8:15 do 8:50 - Po killu tlumaczy jego konfiguracje aimlocka i aimbota b+
9:10 - jebie sie audio przez nvidie
9:20 - Widac dokladnie jak wpisuje kod do wlaczenia swojego wspomagani i po tym, jakims trafem, one tap z kosmosu...Smierdzi mi bardzo b++ (wlacz multihack.exer). Po tym celownik mu latal jak po*****y
10:13 - Binduje multi hacka na "g3" i trafia trzecim strzalem od poczatku serii

12:38 - Jak sobie spowolnicie 1/4 to zobaczycie ze jego celownik idzie na kolesia glowe, po*****y jakis. Ja zawsze w cialo albo nogi. b+
10:28 - 21:01 - Juz mi sie nie chce tlumaczyc i demko sie jebie bo musial pobrac jakis stary update nvidi by moc nagrywac miejac Anti-Cheat wlaczoneg i by to nagrac bez spadkow fps

 

Dalem wam nadto dowodow, czemu, jak i gdzie. Mam nadzieje ze Born mi nie usunie i wiecej niz jedna osoba sprawdzi 

Edytowane przez LamanteLOL
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Witaj Graczu. Twoje SSy bądź odwołanie od bana zostało rozpatrzone negatywnie.
Zostałeś uznany za cheatera i dalsza gra na naszych serwerach jest dla Ciebie zabroniona.
Jeśli się z tym nie zgadzasz napisz odwołanie od bana. Masz na to 48 godziny od tej chwili. Przysługuje Ci jedno odwołanie od bana.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...