Skocz do zawartości
DomiSSy

 pozytywne Odwołanie od Bana

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick podczas gry: DomiSSy KeyDrop.com
Godzina, data zdarzenia: 12-12-20 13:34
Mapa: Mirage
STEAM_ID / IP: STEAM_1:1:181911697
Uzasadnienie: Dostałem nie słusznego bana za WH. Dokładnie nie wiem o co chodzi ponieważ na serwerze gram od dawna i nigdy nie używałem żadnych cheatów. Ponad to moje konto nie jest założone dwa dni temu bez prime, tylko mam konto od prawie 4 lat więc po co miałbym cheatować na serwerze społecznościowym? Admin banujący od paru map płakał że jestem "spoceńcem" chociaż mam jakiegoś marnego golda 3 i nigdy na serwerze nie wykręcałem 30/40 killi. Admin po prostu się spłakał i bez żadnego sprawdzenia dał mi bana. Proszę żeby jakaś kompetenta osoba która zna się na rzeczy pooglądała demko i zobaczyła jak wszystko wyglądało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Po obejrzeniu demka stwierdzam że to przez moje lagi i brak wyświetlających się na czacie wiadomości wynikały dwuznaczne sytuacje które skłoniły mnie do nałożenia bana 

Przepraszam mój błąd

(Nie pisz że płakałem bo nie wymieniłem ani nie skierowałem do ciebie żadnej wiadomości)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Witaj Graczu. Zostałeś odbanowany. Twoje SSy bądź odwołanie od bana zostało rozpatrzone pozytywnie. Wracaj do gry i pamiętaj, aby grać czysto.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...