Skocz do zawartości
Rolle

 odrzucone Odwołanie od niesłusznej decyzji - Rolle

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick podczas gry: Rolle
Godzina, data zdarzenia: wczroaj
Mapa: mirage
STEAM_ID / IP: w tamtym temacie jest
Uzasadnienie: 

 

18:28 +B    / rozumiem, że to dziwnie wygląda, sam byłem zdziwiony, ale to zwykły prefire. (jestem w stanie zrozumieć tutaj decyzje o +b, sam sobie bym tutaj to dał xD)
22:45 -B 
22:54 +B / wracam do appsów, stoi typ - normalny strzał, jeszcze chlop mi wbiegl do tego pod celownik, nie widzie tutaj nic dziwnego... 
23:33 +/-B / strzał na gali normalny, ale zgaduje ze chodzi o skany, wiec zaczałem skanowac, poniewaz teammate skanowal wczeniej, normalna akcja.
20:48 +B / jest scope, wiem ze jest gdzies na gali wiec wychylam, co tu dziwnego? 

Cytat

Śmieszy mnie akcja, gdzie pomimo odgłosu awp i tak Twój celownik będzie gotowy na głowę w pozycji kucającej.

przyjrzyj się dokladniej i zobacz gdzie trzymam celownik(polecam uzyc 1/4) c(:
29:23 +B / chlop ucieka do okna w kuchni, zwykly flick, siadlo po prostu. x_D

gram w csa od 11 lat, wiem co mam robic w tej grze i jak to robic xD (tak, konto nowe, bo sobie kupilem smurfa za 2 dyszki, maina macie w friendliscie "D")

moze ktos bardziej kompetentny to rozpatrzy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


18:28 +b
20:48 -b
22:54 -/+b
23:33 -/+b
29:23 +b (nie znam nikogo kto lata celownikem od lewej do prawej)

Mimo tylko 2 akcji na +B to odrzucam odwolanie, powod jest nastepujacy:

1 akcja widac ze masz zbyt dobre info na temat tego typa w szczurze, odrazu wcelowujesz sie na prawo jakbys wiedzial ze tam jest (a co jesli by ktos szedl lewa strona? tylko nie mow ze nikt tak nie chodzi bo cie wysmieje)
22:54 typ tam nie stal tylko szedl to raz, dwa reakcja zbyt szybka na tego fraga (tak jakbys wiedzial ze tam jest mimo ze chlop caly czas szedl i nawet dzwieku nie wydal)
23:33 Ok kolega z druzyny skanuje, jednak on sobie sciane skanowal i to gowno mu dalo, ty zaczales skanowac pod dobrym katem, wiec skad tu ocena -/+b zamiast -b? Otoz jakbys gral czysto to mialbys pokazana informacje ze komus dmg zadales i to bys napisal w swoim komentarzu do tego czasu, a ty sie tylko na teammate'a powolales.
29:23 tu nie podlega dyskusji, latasz celownikem lewo-prawo (nikt normalny tak nie robi nie wiedzac ze ktos nie stoi po prawej stronie wcelowany w CT)

pozdro z fartem, jak juz uzywasz ESP lub WH to uzywaj z mozgiem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Witaj Graczu. Twoje SSy bądź odwołanie od bana zostało rozpatrzone negatywnie.
Zostałeś uznany za cheatera i dalsza gra na naszych serwerach jest dla Ciebie zabroniona.
Jeśli się z tym nie zgadzasz napisz odwołanie od bana. Masz na to 48 godziny od tej chwili. Przysługuje Ci jedno odwołanie od bana.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...