Skocz do zawartości
Itahooo

 odrzucone odwołanie od bana

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick podczas gry:Rei, 1T4H000
Godzina, data zdarzenia: 18:15 
Mapa: am_grass2_vhn
STEAM_ID / IP: STEAM_0:0:552686372
Uzasadnienie: Pisałem już o unbana ale jeden z opiekunów serwera stwierdził że posiadam autobh. Ja się do tego całkowicie nie przyznaje żebym posiadał coś takiego. To że mi siądzie kilka skoków z rzędu to nie ma podstaw do tego żeby mnie o to oskarżać. Nie przypomina mi się żeby mi wychodziło bh na całą mapę tylko siadało mi kilka skoków, a jeżeli dla was jest to skrypt to zalecałbym  dowiedzieć coś na ten temat skryptów i innych rzeczy tego typu. Tak samo dlaczego wychyliłem na przeciwnika o którym rzekomo nie wiedziałem. To chyba oczywiste że podczas grania w csa używa się słuchawek, a to ze on wtedy użył lunety to tylko zdradziło jego pozycje. Bo jeżeli wasze ocenianie konczy sie na tym ze go nie widzialem i na niego wychylilem to powinniscie wziasc pod uwage tez inne rzeczy. Pozdrawiam 

edit. A jeżeli chodzi o admina gino nie pamietam jak sie nazywa, to na redline masz schemat respienia sie i nie ja nie strzelalem wtedy w ciebie tylko przez przypadek strzelilem w skrzynke  

Edytowane przez Itahooo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Bana dostałeś za ABH. Również oglądałem demko i ban zostaje.
2 tematy - dwie oceny, więc następny temat będzie lądował w koszu i zostanie nagrodzony ostrzeżeniem.

Przy okazji na odwołanie od decyzji jest 48h, które już dawno minęły.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Witaj Graczu. Twoje SSy bądź odwołanie od bana zostało rozpatrzone negatywnie.
Zostałeś uznany za cheatera i dalsza gra na naszych serwerach jest dla Ciebie zabroniona.
Jeśli się z tym nie zgadzasz napisz odwołanie od bana. Masz na to 48 godziny od tej chwili. Przysługuje Ci jedno odwołanie od bana.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...