Skocz do zawartości
Kain

 zamknięty Odwołanie od ostrzeżenia

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: Kain
Ilość odpracowywanych punktów:
Reklamy/Premium:

Uzasadnienie:

Dostałem ostrzeżenie bo przeciwstawiłem się bzdurnym wypowiedziom na mój temat. Gdy ripostowałem wypowiedzi, których nie można zrozumieć bo są pisane bez składni mściwa Pani Czarna nakłada ostrzeżenia. Sobie też niech nałoży bo wypowiada się w jednym temacie trzy razy bez edytowania. To jej mściwe usposobienie i umiejętność manipulowania ludźmi rozwalają cały system.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Nie masz bladego pojęcia co dzieje się na serwerze i jeszcze bez sensu spamujesz. Na forum istnieje opcja EDYTUJ, która służy do tego by tak jak ja uniknąć zbędnego spamu a nie klepać post pod postem.  Zapraszam do odrobienia ostrzeżenia i zapoznania się z regulaminem forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


"Który z nas jest kobietą? Chyba wy dwaj! "

"Nie zrozumiałem tego pokracznego zdania. Ja mam sporo, samochód dom itp. a Ty piszesz, że nie mamy nic! "

To są Twoje dwa posty odpowiadające na dwa posty Czarnej. Zamiast napisać to w jednym i użyć ponownie opcji cytuj/edytuj(lub nie jak komuś tam nie działało) - napisałeś je pod sobą.
Nie widziałem zgłoszenia od Ciebie, że nie działa Tobie opcja edytuj - pamiętajmy również, że na każde zdanie nie trzeba odpowiadać.

Zakazane jest pisanie postu pod postem, nie jesteś użytkownikiem od wczoraj i powinieneś to wiedzieć.
Warn słuszny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.
Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...