Skocz do zawartości
ProGramAim

 odrzucone Odwołanie od bana [ProGramAim]#2

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick podczas gry: ProGramAim
Godzina, data zdarzenia: 13:25
Mapa: Mirage
STEAM_ID / IP: STEAM_0:1:581128218
Uzasadnienie:
2:20 - dostałem info na temat że jest tylko a więc po co ktoś miałby być na b
2:37 - normalny ruch myszką, ja nie widzię nic podejrzanego. Strzał w głowę wow nic nowego.
4:25 - celownik wogule nie poleciał na głowę. obrót też normalny 
5:30 - na demo nie widać wcelowania w model, normalne sprawdzenie ct + kuchni. nic podejrzanego
5:53 - normalne sprawdzenie miejsca + strzał. strzał był w biegu więc fartem pocisk poleciał w głowe. Między boxami miałem smoka dalatego najprierw sprawdziłem lukę. Dla snipera najlepsza możliwość.
7:13 - zwykły lucky shot z noscopem. Celownik nie chaczył na głowę, normalne ruchy myszką. jak dlamnie lucky akcja i wyczekanie bo go słyszałem.
9:34 - zwykły strzał ze scouta. byłem ciągle na zoomie więc recoil był mały i trafiłem. Celownik nie przeskakiwał dziwnie.
12:14 - zwyły ruch muszką jak to napisał "senor". Jakie info???
13:19 - XDD śmiałem się jak oglądałem. Zwykła akcja nic podejrzanego. Nic co może podtwierdzuć czitowanie.
15:15 - słyszałem że ktoś wszedł to sprawdziłem ze scopem, proste. Ja nie silver że ze scouta będę w body celował
17:00 - mama weszła do pokoju to nie wychylałem się bo rozmawiałem. Po 2 ja bym go widział to bym wychylił na niego odrazu w głowę a wychyliłem normalnie nic dziwnego.
22:39 - nie ma mnie już na serwerze
24:59 - nie ma mnie już na serwerze (jeżeli to błąd demka to napiszcie ale u mnie już nie ma mnie na serwerze)



Mam nadzieję że teraz przyjmiecie tą apelacje. Pozrodowionka 

Edytowane przez ProGramAim
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


2:20 jestem zdania co koledzy
2:37 model
4:25 -B
5:30 +B
5:53 +B
7:13 -B
9:34 +B
12:14 +/-B
13:19 -B
15:15 +B
17:00 +B
22:39 +B
24:59 +B

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Witaj Graczu. Twoje SSy bądź odwołanie od bana zostało rozpatrzone negatywnie.
Zostałeś uznany za cheatera i dalsza gra na naszych serwerach jest dla Ciebie zabroniona.
Jeśli się z tym nie zgadzasz napisz odwołanie od bana. Masz na to 48 godziny od tej chwili. Przysługuje Ci jedno odwołanie od bana.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...