Jump to content

Recommended Posts

Twój nick podczas gry:Oskarek
Godzina, data zdarzenia: 12-31-20 12:00
Mapa: Mirage
STEAM_ID / IP:

STEAM_1:1:578545654

Uzasadnienie: Dzień dobry. Dziś dostałem bana za rzekome "czity".Dostałem bana na moim smurfie, którym gram. Na tym smurfie mam zakupionego prime od samego początku kiedy te konto powstało, czyli 88 godzin temu. Na moim nowym koncie gram z kolegami mm, bo na swoim mam za dużą range i czasem nie chce mi sie przelogowywać na maina, by specjalnie potem się logować na główne konto, żeby grać na serwerze. Nawet na tym smurf koncie grałem mecze z adminami tego serwera, a z jednym gram już około 2 lata w samego cs i może potwierdzić, że gram czysto.

Nie wiem która akcja była podejrzana, bo na każdej można powiedzieć "zraczyłem". Jedna podejrzana akacja, to mogła być ta pierwsza, bo wtedy zrobiłem 4 lub 3 kile, nie pamiętam.

Pierwszego gościa słyszałem ,a potem jak pikowałem pałace, to zauważyłem jak ktoś przeskakuje na schody, chwile poczekałem wychyliłem na tego gościa co biegał jak słoń na site, chwile po zabiciu rzuciłem nade na schody i mi się wyświetliło ze tam ktoś jest, bo obrażenia dostał, wychyliłem zabiłem pierwszego który wychylał od storny konektora, zabiłem go i następny wychylił schody, dostał głowę i już myślałem, że tam nikogo nie będzie, a jednak znalazł się jeszcze jeden gracz i mnie zabił, a reszta akcji z tego meczu, to raczej albo na farcie, albo to już pojedyńcze normalne akcje w których wychylałem normalnie.

Link to comment
Share on other sites


watekzamkniety.png
 

Witaj Graczu. Zostałeś odbanowany. Twoje SSy bądź odwołanie od bana zostało rozpatrzone pozytywnie. Wracaj do gry i pamiętaj, aby grać czysto.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Link to comment
Share on other sites


Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...