Skocz do zawartości
WolfIDraV

 zamknięty Propozycja zmian na dzień 03.01.2k21

Jaki umiejętności Huntera?  

4 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jaki umiejętności Huntera?

    • Wyrzucenie AutoBH; Zostawienie Radaru
      4
    • Zostawienie AutoBH; Wyrzucenie Radaru
      0

Ankieta została zamknięta


Rekomendowane odpowiedzi

Zmiany w Perkach:

Armagedon - Zmienić hp bonusowe z 30k => 52k

Tajemnica GLOCK'a - Zmienić 1/x z 1/6~8 => 1/7~9

 

Nowe Perki:

Jumper - Możesz wykonać 2 dodatkowe skoki w powietrzu

MultiJumper[VIP] = Możesz wykonać 6~8 dodatkowych skoków w powietrzu

 

Zmiany w Klasach:

Kucacz - Zamienic 1/4 z M3 => 1/4~5 losowane co każda rundę; Zmienić +650 DMG => w przypadku 1/4 na +530~600 DMG a w przypadku 1/5 na +600~690 DMG losowane co rundę

Hunter (Premium) - Wywalić TMP; Dodać DEAGLA z wartością 1/6~8 losowana co rundę; Vote jeszcze dotyczące zmiany

Kamikadze - W przypadku części małych map nie będzie działać 1/1 z Autodestrukcji tylko będą obrażenia od inta.

 

Klasy od Poziomu:

Zdrajca(Od 35K Poziomu) - Ubranie Wroga, 1/5~8(losowe co rundę) na resp u wroga, AK47[+500 DMG], 1/11 na natychmiastowe zabójstwo poprzez strzał w plecy, Widzi Niewidzialnych

Pulkownik(Od 25K Poziomu) - AUG & P228[+4% DMG od INTa], Widzi Miny, 500 HP za Fraga

Saper(Od 15K Poziomu) - 2 Miny, Widzi Miny, Magazynek za Fraga, P90[+3% DMG]

 

 

 

Teraz Pytanie o reset:

Chcecie reset po rozmyśleniu powyższych zmian czy jak najszybciej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jak dla mnie to wszystkie zmiany w perkach i klasach, które podałeś są świetną opcją. 

Jeśli chodzi o reset to najlepiej zrobić za ok. tydzień jak ludzie wypróbują klasy od lvl-a. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ogólnie całość na tak aczkolwiek perk dla vipa z 4/6 skoków bezużyteczny gdyż sam zakup vipa daje nam 5 skoków. Można poprostu daj w tym perku Jumper 3 skoków zamiast 2 i git. 

I jak dla mnie jeżeli wejdą wyższe zmiany można zrobić reset klas Ale jednakowo przydałby się też rankingu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


@Kropus - Normalnie na każdym codzie miny zadają około 65% procent inteligencji tutaj zostało i tak zmniejszone do 58% ale jak życzysz sobie mogę powrócić do 65%

@Furysei błąd wstawiłem miało być 6~8

@Rudaaaa akurat w tej sytuacji chciałem albo klasy od lvl trafily wraz z resetem albo w trakcie resetu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


No ciekawe zmiany jestem chętny zeby weszły w życie serwera 

Co do kucacza to najlepiej 1/6 to minimum z tego bo balans tragiczny wali jak 1/1

Klasy od LVL sa spoko nie powiem ale przyda sie Orzełek [45k] był juz kiedys i raczej kazdy wie o co mi chodzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.
Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...